Windows 10 pobierz za darmo ISO

2021-01-01 0 przez Pliki

Microsoft udostępnił narzędzie dla użytkowników Windows 7 i Windows 8(.1), które pozwoli prosto i szybko zainstalować poglądową wersję nowego systemu Windows 10 January Preview.

Windows 10 pobierz za darmo ISO

21 stycznia 2015 odbędzie się oficjalna konferencja, w trakcie której Microsoft zamierza zaprezentować światu nową kompilację systemu Windows 10 pobierz za darmo ISO, a tym samym zapewne zobaczymy już wszystkie najważniejsze nowe funkcje planowane z myślą o systemie. Z pewnością niebawem po tym fakcie najnowsze oprogramowanie zostanie oddane do testów dla wszystkich chętnych.

windows-10

Microsoft zamierza umożliwić łatwą i szybką instalację styczniowej kompilacji Windows 10 pobierz za darmo ISO. W tym celu udostępniono użytkownikom Windows 7 i Windows 8.1 specjalne narzędzie, które pozwoli zainstalować system, gdy ten zostanie wydany, z poziomu usługi Windows Update. Narzędzie dla Windows 7 do pobrania dostępne jest tutaj, a dla Windows 8.1 pod tym linkiem.

Jak tylko Windows 10 pobierz za darmo ISO z chomikuj czy torrenty zostanie oddany do pierwszych testów, to Windows Update natychmiast poinformuje użytkownika o dostępności systemu. Następnie będzie można go szybko pobrać i zainstalować. Z pewnością będzie to wygodna i lepsza funkcja niż procesu instalacji z obrazów ISO.