Ubezpieczenia iPhone’ów

2016-01-28 0 przez Pliki

Po wielu miesiącach oczekiwania – w końcu jest. Trzymasz w dłoniach najnowszy model swojego ulubionego iPhone’a. Patrzysz na jego ekran i masz nadzieję, że… nie pojawi się na nim nawet jedna rysa.

Kuszący jak iPhone

To zrozumiałe, nie chcesz niszczyć telefonu, który ma tak wiele zalet. Dotykowy ekran o wysokiej rozdzielczości i równie wysokim kontraście, potężny procesor, nagrywanie w jakości HD – to tylko niektóre z nich. W połączeniu z rozpoznawalną marką dają ci one komfort użytkowania. Jednocześnie to też powody do obaw.

iphone-lawka

Po pierwsze, urządzenia z nadgryzionym jabłkiem stanowią łakomy kąsek dla kieszonkowców. Ich wartość zdecydowanie nie jest niska – najnowsze modele iPhone’ów to spore wydatki dla nabywców. Wciąż nie brakuje jednak osób potencjalnie zainteresowanych ich zakupem „po okazyjnej cenie”.

Po drugie, mimo zastosowania wysokiej jakości materiałów i solidnego wykończenia, nie jest to urządzenie niezniszczalne. Nawet najlepszy wyświetlacz może nie wytrzymać upadku z dużej wysokości, a metalowa obudowa kontaktu z pękiem kluczy. Podobnie z zanurzoną w wodzie elektroniką.

Może się zdarzyć

Losy twojego telefonu częściowo zależą więc od przypadku. Wystarczy, że będziesz przechodzić przez jezdnię, trzymając swojego iPhone’a w ręku. Na pasach ktoś nieuważny potrąci cię ramieniem, a telefon niefortunnie spadnie na twarde podłoże. Albo inaczej. Ktoś z tej ręki ci go wyrwie i ucieknie. Co w tej sytuacji?

Lepiej zapobiegać

Na pewno warto rozważyć objęcie zakupionego iPhone’a ubezpieczeniem. Niezależnie od tego, czy dopiero zamierzasz nowy telefon kupić, czy już go posiadasz, korzystna może okazać się oferta Gadget iPhone Insurance. Jeśli twoje urządzenie zepsuje się albo zostanie zgubione, nie będziesz musiał go naprawiać lub kupować nowego sprzętu. Zrobi to za ciebie ubezpieczyciel – https://www.gadget-cover.com/iphone-insurance.

Polisa jest bardzo szeroka. Obejmuje przypadkowe zniszczenie, zalanie, uszkodzenie, kradzież, zagubienie czy skutki nieautoryzowanego użycia. Dodatkowo może obowiązywać na całym świecie, także w odniesieniu do akcesoriów. Co ważne – ubezpieczenie telefonu trwa tylko kilka minut i rozpoczyna się właściwie od razu. Jego cena jest niewspółmiernie niska do kosztów, które musiałbyś ponieść, gdyby zdarzyła się któraś z opisanych sytuacji. Jeśli telefon się zepsuje, za jego naprawę płaci ubezpieczyciel. Jeśli zostanie skradziony – od Gadget Cover otrzymasz nowy egzemplarz.

Warto więc – trzymając w ręce swój telefon – wiedzieć, że objęty ubezpieczeniem jest znacznie bardziej odporny, niż podano w jego specyfikacji.