Sundered Eldritch Edition za darmo pełna wersja

2020-01-09 0 przez Pliki

Sundered Eldritch Edition za darmo pełna wersja gry do pobrania w Epic Games Store. Sundered: Eldritch Edition to dwuwymiarowa gra akcji typu metroidvania, stworzona przez niezależny zespół Thunder Lotus Games – producenta ciepło przyjętego Jotun. W Sundered gracze wcielają się w rolę tułacza przemierzającego zrujnowany, postapokaliptyczny świat.


Gra Sundered to dynamiczna, cechująca się ręcznie rysowaną oprawą graficzną gra typu metroidvania, w której gracz musi oprzeć się pradawnym mocom lub je przyjąć. Staw czoła hordom przerażających wrogów w nieustannie zmieniającym się świecie zainspirowanym twórczością H.P. Lovecrafta. Gra Sundered to pełen wyzwań, niepowtarzalny tytuł autorstwa twórców Jotun, teraz z lokalnym trybem współpracy!

Grasz Eshe, tułającym się po zniszczonym świecie wędrownikiem, który utyka w stale zmieniających się jaskiniach wypełnionych przeraźliwymi wrogami. Ujarzmij moc skorumpowanych artefaktów, aby pokonać ogromne bossy, zatracając przy tym człowieczeństwo. Opieraj się lub przyjmij moc.

Sundered: Edycja Eldritch zawiera aktualizację Magnat gongu, która dodaje lokalny tryb współpracy dla maksymalnie 4 graczy, a także nowe obszary i dynamiczne bitwy z nowym bossem Magnat gongu!

Pobierz Sundered: Eldritch Edition za darmo pełna wersja. https://www.epicgames.com/store/pl/product/sundered-eldritch-edition/home