World of Warships za darmo do pobrania DLC

2022-11-17 0 przez Pliki

World of Warships za darmo do pobrania DLC Starter Pack pełna wersja gry ze Steam. World of Warships to gra komputerowa z gatunku MMO koncentrująca się na bitwach morskich. 

World of Warships — Starter Pack: Dreadnought za darmo na Steam

Aby zagrać w tę zawartość, wymagana jest podstawowa wersja gry World of Warships na Steam.

Nowy w World of Warships? Zanurz swe stopy w wodzie z pancernikiem premium, krążownikiem premium i zestawem słodkich premii:W zestawie znajduje się:

  • 2 okręty premium: Okręty premium są w pełni wyposażone i zapewniają takie premie, jak wymiana PD, brak kar za przeniesienie dowódcy itp.
  • Brytyjski pancernik Dreadnought. Służący w Royal Navy Dreadnought był pierwszym ze swojego rodzaju i zrewolucjonizował historię okrętownictwa wojskowego. W grze okręt pływa niespiesznym tempem i cechuje się dalekim od ideału rozmieszczeniem dział, co jest typowe dla pancerników niższych poziomów.
  • Amerykański krążownik Charleston. To duża, najeżona artylerią jednostka o przeciętnej szybkości i dużej puli PW. Doskonale wyposażona do zadawania bardzo dużych uszkodzeń w ciągu bitwy. Z powodu licznych jak na swój poziom dział krążownik ten jest zagrożeniem dla okrętów każdej klasy.
  • 3 dni konta premium Warships: Gdy jest aktywne, zapewnia ważne premie do PD i kredytów.
  • 2 miejsca w porcie
  • 7 kamuflaży Steam: Unikalne projekty, ekskluzywnie dla Steam.
  • 7 zwykłych, jednorazowych premii ekonomicznych czterech typów (Kredyty +20%, PD okrętu +100%, PD dowódcy +100% i Wolne PD +300%)

Kamuflaże zmieniają jedynie wygląd okrętu i nie zapewniają żadnych premii ekonomicznych lub bojowych.

Jeśli posiadasz już ten okręt w Porcie, nie otrzymasz za niego żadnej rekompensaty.

Zawartość tego DLC można wykorzystać tylko na kontach World of Warships utworzonych na Steam.

*Okręty te są możliwe do zbadania — oznacza to, że można je zdobyć w ramach postępów w grze. Ten zestaw oferuje przyśpieszenie badań nad okrętami niskiego poziomu, dając Ci natychmiastowy dostęp do różnych klas jednostek tej nacji.

World of Warships do pobrania

Uwaga: zawartość tego DLC można wykorzystać tylko na kontach World of Warships utworzonych na Steam.

World of Warships to drużynowe doświadczenie morskiej akcji online, które pozwoli Ci stanąć na mostku najbardziej przerażających maszyn wojennych XX wieku.

Aby zagrać w tę zawartość, wymagana jest podstawowa wersja gry.

Pobierz World of Warships za darmo na Steam https://store.steampowered.com/app/1880790/World_of_Warships__Starter_Pack_Dreadnought/