Gry za darmo od Epic Games

2021-11-12 0 przez Pliki

Gry za darmo od Epic Games do pobrania. Doskonała okazja do pogrania w gierki w które nie mieliśmy okazji jeszcze pograć. W Epic Games Store gry za darmo codziennie nowe gierki na komputer PC. 3 gry za darmo od 18 listopada: Never Alone, Guild of Dungeoneering oraz KID A MNESIA EXHIBITION

Promocja ! Kupon na -40 zł na zakupy od 59,99 zł w Epic Games Store.
Kupon rabatowy jest do uzyskania od 15 października za zapisanie się do newslettera Epic Games i można go wykorzystać do 16 listopada, 8:59.

Kupon najlepiej będzie wykorzystać na Halloweenowej wyprzedaży która rozpocznie się 18 października.

Kupony Epic zostaną automatycznie zastosowane przy następnym zakupie spełniającym warunki promocji. Można wykorzystać tylko 1 (jeden) kupon Epic na transakcję. Kupony Epic nie łączą się.

Co tydzień darmowa gra w Epic Games Store. Wracaj tu często po oferty specjalne. Pobierz bezpłatną grę lub dołącz już dziś do społeczności zwolenników modelu free-to-play.

Gry za darmo to:

  • Pakiet Epic Paladins
  • Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse
  • Among the Sleep – Enhanced Edition

Pakiet Epic Paladins
Wskocz do Paladins z pakietem na wyłączność dla Epic Games, dostępnym przez ograniczony czas! Pakiet Epic Paladins odblokowuje 4 czempionów oraz dodatkowe przedmioty kosmetyczne dla każdego z nich!

Pakiet Epic Paladins natychmiast odblokowuje 4 czempionów: Androxusa, Rauma, Tyrę i Ying – po jednym z każdej roli!Odblokujesz też 4 skórki: Wytworny Androxus, Raum Poskromiciel, Baronessa Tyra i Ying Czerń i szkarłat!

Pakiet Epic Paladins natychmiast odblokowuje 4 czempionów: Androxusa, Rauma, Tyrę i Ying – po jednym z każdej roli!Odblokujesz też 4 skórki: Wytworny Androxus, Raum Poskromiciel, Baronessa Tyra i Ying Czerń i szkarłat!

Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse
Zostań zombie. Skop tyłki i dobierz się do mózgów. Jest rok 1959 i miasto Punchbowl w stanie Pensylwania wiedzie prym w zakresie postępu i jakości życia. Pokaż żyjącym, że prawo i porządek nie dadzą rady nieżyjącemu na misji!

Among the Sleep – Enhanced Edition

 to pierwszoosobowa przygodówka w konwencji horroru, w której wcielasz się w dwuletnie dziecko. Gdy w środku nocy budzą Cię tajemnicze dźwięki, wyruszasz w ciemność, by znaleźć ukojenie. Gra nawiązuje do gatunku horroru dzięki osobliwej atmosferze i elementom eksploracji – nie ma tu walk ani zdobywania punktów. W Among the Sleep gracze przyjmują postać bezbronnego i przestraszonego dziecka, które usiłuje zrozumieć otaczający go świat.Obsługa kontrolera: pełna zgodność z kontrolerami Xbox 360; mogą występować problemy z kontrolerami Xbox One. Przepraszamy za niedogodności.

Pobierz darmowe gry od Epic Games https://www.epicgames.com/store/pl/free-games