Gry za darmo od Epic Games

2021-04-15 0 przez Pliki

Gry za darmo od Epic Games do pobrania. Doskonała okazja do pogrania w gierki w które nie mieliśmy okazji jeszcze pograć. Od 15 kwietnia w Epic Games Store 3 gry za darmo: Filary Ziemi, Deponia: The Complete Journey oraz The First Tree

Co tydzień darmowa gra w Epic Games Store. Wracaj tu często po oferty specjalne. Pobierz bezpłatną grę lub dołącz już dziś do społeczności zwolenników modelu free-to-play.

Do odebrania za darmo od 15 kwietnia, 17.00 do 22 kwietnia, 17.00

Gry które będą za darmo to:

  • Ken Follett’s The Pillars of the Earth
  • ‌ Deponia: The Complete Journey
  • The First Tree

Ken Follett’s The Pillars of the Earth
Gra przygodowa autorstwa studia Daedalic Entertainment, oparta na motywach popularnej powieści historycznej Kena Folletta, znanej w naszym kraju pod tytułem Filary Ziemi. Akcja gry osadzona została w XII-wiecznej Anglii, w burzliwym okresie zwanym Anarchią.


Deponia: The Complete Journey
Deponia to humorystyczna przygodówka z klasycznym interfejsem point-and-clik. Za jej powstanie odpowiada niemieckie studio deweloperskie Daedelic Entertainment, specjalizujące się głównie właśnie w grach przygodowych.Fabułę gry scharakteryzować można jako jedną wielką komedię pomyłek i najbardziej nieprawdopodobną historię miłosną, jaka miała miejsce kiedykolwiek w grach komputerowych. Przygodówka ta skierowana jest do wszystkich miłośników stylu Douglasa Adamsa (Autostopem przez Galaktykę), Therry’ego Pratchetta (cykl Świat Dysku) oraz Matta Groeninga (Simpsonowie), tak więc podczas zabawy uśmiech na twarzach graczy powinien pojawiać się dość często.


The First Tree
Trzecioosobowa gra eksploracyjna stworzona przez niezależnego dewelopera, Davida Wehle’a. W The First Tree śledzimy równolegle losy lisicy poszukującej zaginionego potomstwa oraz młodej pary zmagającej się z problemem śmierci w swym najbliższym otoczeniu.

https://www.epicgames.com/store/pl/free-games