2 darmowe programy do projektowania kuchni

2019-05-01 0 przez Pliki

Nowoczesna i funkcjonalna kuchnia to wspaniałe marzenie każdego domownika w dzisiejszych czasach, a codzienne gotowanie w niej sprawiałoby jeszcze większą przyjemność. Używając wyspecjalizowanych darmowych programów do projektowania kuchni, stworzymy dla siebie idealne miejsce do poznawania nowych smaków.

2 darmowe programy do projektowania kuchni

ALNO Kitchen Planner

darmowy program do projektowania kuchni do pobrania, niemieckiego koncernu meblarskiego ALNO.  Pozwala zaprojektować własną kuchnię wykorzystując dostępny w programie obszerny katalog mebli producenta, a także urządzeń, akcesoriów i dodatkowego wyposażenia kuchennego. Projekt można rozpocząć „od zera” lub dokonać modyfikacji jednego z przykładowych projektów. Na tle tego typu programów ALNO Kitchen Planner wyróżnia się możliwością większej ingerencji w wygląd nie tylko mebli ale całej kuchni (podłoga, ściany, oświetlenie, ozdoby, dodatki itd). Atutem aplikacji jest nadzwyczajny moduł do wizualizacji 3D z symulacją oświetlenia, dzięki czemu projekty są bardzo realistyczne. Gotowe projekty w postaci wizualizacji 3D, projektu 2D i listy produktów można na koniec wydrukować.

KitchenDraw

to darmowy program do projektowania kuchni, łatwe w obsłudze oprogramowanie pozwalające na zaprojektowanie domowej kuchni oraz łazienki, a także na wykonanie kosztorysu ewentualnych zakupów. Program oferuje zaprojektowanie wg odwzorowań pomieszczenia pod względem wymiarów, kształtów, rozmieszczenia drzwi, okien, a także pełni funkcję m.in. studia mebli kuchennych i firm tworzące meble na tzw. „wymiar”.

Te i inne darmowe programy do projektowania kuchni i aranżacji wnętrz do pobrania za darmo z naszej strony. Który program jest najlepszy według Was?