4 darmowe programy do aranżacji wnętrz

2019-01-01 1 przez Pliki

Szczegółowe zaplanowanie przestrzeni w pomieszczeniach domu i mieszkania które wymagają precyzyjnego umeblowania w taki sposób, aby stały się wygodne i komfortowe to niekiedy zasadniczy problem dla wielu klientów sklepów z meblami. Zostań dziś swoim osobistym projektantem wnętrz i ogrodów – wypróbuj najlepsze proste, a przede wszystkim bezpłatne programy do aranżacji i projektowania powierzchni wnętrz oraz ogrodów do pobrania na komputer oraz dostępne online.

4 darmowe programy do aranżacji wnętrz

Sweet Home 3D

to darmowy program do aranżacji wnętrz do pobrania na komputer, który umożliwia ustawianie mebli na planie 2D z podglądem 3D. Narzędzie pozwala na dowolne naniesienie ścian, okien, drzwi, schodów, daje także możliwość planowania ścianek działowych. Przydatną funkcją jest możliwość wczytania pliku graficznego (np. ze skanem projektu mieszkania) w celu jego dokładnego obrysowania w programie. Na zdefiniowaną powierzchnię możemy nanosić różnego rodzaju elementy wyposażenia z bazy zawartej w programie, podzielonej na czytelne kategorie. Pobierz program do aranżacji wnętrz bezpłatnie z naszej strony.

Power NET+

Bezpłatne narzędzie do projektowania wnętrz, w trójwymiarowej przestrzeni. Idealnie nadaje się do odpowiedniego zarządzania wszelkiego rodzaju elementami związanymi z projektowaniem wszelkiej maści pokojów. Proces tworzenia aranżacji przebiega szybko i pozwala na stworzenie pomieszczenia o różnych kształtach, wymiarach, nakładanie tekstury na podłogi, ściany oraz wybieranie wersji kolorystycznych i faktur dla mebli.

Roomeon 3D-Planer

to ciekawy i darmowy program do projektowania i aranżacji wnętrz do pobrania. Zadaniem programu jest zaprojektowanie mieszkania, a także wyposażenie jego pomieszczeń w niezbędne elementy typu meble czy urządzenia RTV i AGD. Oferuje możliwość modyfikowania i projektowania mieszkania w czasie rzeczywistym, a także dzięki wbudowanej, zaawansowanej nawigacji, pozwala na wirtualne zwiedzanie utworzonego mieszkania w widoku trójwymiarowym.


ALNO Kitchen Planner
Bezpłatny program do projektowania kuchni w oparciu o produkty firmy ALNO AG. Możemy zaprojektować rozmieszczanie mebli oraz dodatkowo oferuje dużą możliwość w ingerencję wyglądu podłogi, ścian, oświetlenia, ozdób czy wszelkiego rodzaju dodatków.
Pracę z programem do projektowania wnętrza kuchni zaczynamy od zdefiniowania wymiarów pomieszczenia: od 180 do 900 cm. Potem możemy dowolnie umieszczać wszystkie meble dostępne w ofercie firmy ALNO AG. Co ciekawe mamy możliwość umieszczania nawet okien oraz drzwi, a także wyborze kolorów ścian czy rozmieszczeniu kafelków. Zaprojektowaną kuchnię samemu w programie do wnętrz można dodatkowo udekorować używając realistycznych akcesoriów oraz zmieniając rodzaj oświetlenia. Gotowy projekt wnętrza kuchni można oglądać z różnych pozycji kamery i wydrukować.

Wszystkie wybrane darmowe programy do aranżacji wnętrz można pobrać za darmo z naszej strony. Więcej programów do projektowania wnętrz znajdziesz w kategorii aranzacja-wnetrz-i-ogrodow