ACDSee Video Studio 3 za darmo

2020-07-20 0 przez Pliki

ACDSee Video Studio 3 za darmo do pobrania pełna wersja programu do obróbki filmów. Łatwa edycja wideo i nagrywanie ekranu.

Dzięki prostemu, łatwemu do opanowania interfejsowi, potężnej wydajności 64-bitowej i wynikom w wysokiej rozdzielczości, ACDSee Video Studio 3 zapewnia edycję wideo opartą na wartościach bez krzywej uczenia się. ACDSee Video Studio 3 to wszechstronna zawartość, oferująca teraz wyższą jakość nagrywania ekranu, obsługę obrazów nieruchomych, 3-krotnie krótszy czas nagrywania, renderowanie 4K, różnorodne kreatywne filtry, efekty dźwiękowe, elastyczne ścieżki, które można nakładać na siebie i mieszać oraz wiele więcej. kreacja w jednym pakiecie lean.

Angażowanie publiczności, studentów, pracowników i klientów nigdy nie było tak bezbolesne. ACDSee Video Studio pozwala na szybkie tworzenie dostępnych treści multimedialnych i eliminuje tajemnicę z dystrybucji dzięki łatwym rozwiązaniom udostępniania.

ACDSee Video Studio 3 do pobrania

Łatwo motywuj i edukuj za pomocą wideo, aby uprościć koncepcje, przekazać pomysły i ulepszyć naukę. Wyraz twarzy i mowa ciała w samouczku są warte godzin pisemnych wyjaśnień. Oszczędzaj pieniądze swojej organizacji, projektując praktyczne filmy szkoleniowe dla nowych pracowników. Twórz połączenia interpersonalne za pomocą kamery internetowej i nagrywania ekranu. Zwróć szczególną uwagę na kluczowe informacje dzięki podpisom, zaznaczeniom, efektom dźwiękowym, przejściom, warstwowym zdjęciom i nie tylko.

Pobierz ACDSee Video Studio 3 za darmo https://www.acdsee.com/en/download-our-video-studio-for-free/