Magisto edytor wideo tworzenie filmów ze zdjęć

2020-01-02 0 przez Pliki

Magisto edytor wideo tworzenie filmów ze zdjęć aplikacja na telefon za darmo do pobrania pełna wersja premium. Pobierz Magisto Video Editor & Movie Maker – darmowy edytor wideo do tworzenia filmów ze zdjęć z muzyką, aby błyskawicznie tworzyć wyjątkowe filmy, idealnie dostosowane do gustów odbiorców w mediach społecznościowych. Dołącz do ponad 100 milionów użytkowników, którzy już zainstalowali mobilne i przeglądarkowe wersje aplikacji Magisto i używają jej do tworzenia fantastycznych filmów!

Aplikacja do tworzenia filmów ze zdjęć

Przekształcanie zdjęć i klipów w efektowne filmy. Wykorzystaj swoje selfie, zdjęcia dzieci, zwierząt, z urodzin, wesel.

Inteligentny edytor Magisto bazuje na sztucznej inteligencji, dzięki czemu montaż filmów jest bezproblemowy i półautomatyczny. Opracowana, by pełnić rolę podręcznego edytora wideo aplikacja Magisto pozwala łączyć klipy, zdjęcia, muzykę, teksty, efekty i filtry, aby umożliwić wyrażenie siebie każdemu bez wyjątku użytkownikowi.
Nie masz klipów wideo w telefonie? Nie ma problemu. Inteligentny kreator filmów Magisto ułatwia wykorzystanie samych zdjęć do tworzenia kolaży i pokazów slajdów z podkładem muzycznym, które wyglądają jak prawdziwy film.


Magisto Video Editor & Movie Maker – Edytor Wideo do Tworzenia Filmów ze Zdjęć z Muzyką
1. Wybierz inteligentny styl edycji dopasowany do potrzeb i opowiadanej historii. Magisto tworzy ze zdjęć pokazy slajdów z muzyką, kolaże wideo lub kompletne filmy
2. Wybierz klipy wideo i zdjęcia przeznaczone do edycji z galerii
3. Wybierz podkład muzyczny – Magisto udostępnia bibliotekę utworów na licencji komercyjnej, od rocka po muzykę filmową. Możesz też sięgnąć po utwory z własnej kolekcji.
Udostępniaj filmy online w mediach społecznościowym jednym dotknięciem: z łatwością przesyłaj swoje kreatywne, przyciągające widzów dokonania jednym dotknięciem bezpośrednio z Magisto w mediach społecznościowych, wiadomościach e-mail, przez komunikatory oraz na witryny internetowe i blogi.

Pobierz Magisto edytor wideo tworzenie filmów ze zdjęć za darmo.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.magisto