Corel PaintShop Pro za darmo do pobrania

2020-01-01 0 przez Pliki

Nowy PaintShop Photo Pro za darmo do pobrania to program do zarządzania, edycji i obróbki zdjęć, a także udostępniania w Internecie cyfrowych fotografii. Do najważniejszych możliwości i funkcji programu możemy wymienić: mechanizm warstw, obiektów, konwersji kolorów, rozbudowanych operacji na palecie kolorów, a także tzw. Express Lab, znacznie usprawniający prosty retusz dużej ilości fotografii.

Nowy PaintShop Pro oferuje pełną obsługę formatów RAW, w tym także najnowszych Camera RAW, a także funkcje umożliwiające pracę z materiałami wideo HD, tworzenie zintegrowanych projektów – np. książek fotograficznych, pokazów slajdów fotografii HD, kart itp. oraz łatwego przetwarzania wsadowego i Smart Carver, służącą do prostego usuwania wybranych obiektów z fotografii bez pogorszenia jej jakości. Dla wielu edytorów i projektantów zdjęć, pełny obszar roboczy umożliwia dostęp do mocy PaintShop Pro z profesjonalnymi funkcjami edycji, projektowania i organizowania zdjęć. Uzyskaj dostęp do szerokiej gamy wbudowanych szablonów, aby tworzyć kolaże, kartki z życzeniami, obrazy z mediów społecznościowych, banery internetowe, broszury i wiele więcej. Graj stemplami fotograficznymi, narzędziami Bokeh lub Retro oraz różnorodnymi zabawnymi filtrami i efektami, aby bez wysiłku przekształcać zdjęcia.

PaintShop Pro ceni nie tylko twoją kreatywność, ale także praktyczne aspekty oszczędzania, przenoszenia, organizowania i udostępniania zasobów.

  • Mniej zakłóceń dzięki automatycznemu zapisywaniu.
  • Organizuj i zarządzaj swoimi projektami. Łatwo eksportuj do Photoshop, Painter lub CorelDRAW i kontynuuj pracę.
  • Zapisz swoją pracę w wielu formatach oraz przesyłaj i udostępniaj rodzinie i znajomym.

PaintShop Pro pobierz za darmo

Przekraczaj granice twórczości dzięki nowym, zaawansowanym narzędziom do edycji i projektowania zdjęć oraz funkcjom opartym na najnowocześniejszej technologii.

PaintShop Pro jest wyposażony w tak wiele zaawansowanych funkcji edycji zdjęć, że trudno je wszystkie wymienić!

Ciesz się w pełni funkcjonalnym zestawem narzędzi do robienia zdjęć i projektowania, które pomogą Ci z łatwością tworzyć praktycznie wszystko. Wzbogać przepływ pracy o pakiet oprogramowania premium. PaintShop Pro Ultimate zawiera doładowane efekty kreatywne, zestaw narzędzi przydatnych narzędzi, animację zdjęć, malowanie zdjęć, edycję zdjęć RAW, treści kreatywne i wiele więcej. Pobieranie PaintShop Pro chomikuj za darmo pełna wersja ultimate po polsku.

Pobierz PaintShop Pro za darmo pełna wersja po polsku https://www.paintshoppro.com/