Acronis Disk Director

2013-12-05 0 przez Pliki

Acronis Disk Director to zaawansowane i łatwe w obsłudze narzędzie do zarządzania dyskami i woluminami. Korzystając z bogatego zestawu operacji, można konfigurować dyski twarde i woluminy pod kątem optymalnej wydajności, dbając przy tym o bezpieczeństwo danych.

Acronis Disk Director to zupelnie nowa wersja najbardziej uniwersalnego programu do zarzadzania dyskami dostepnego na rynku. Jesli powaznie myslisz o maksymalnym wykorzystaniu dysku i bezpieczenstwie danych, masz teraz do dyspozycji niezwykle latwe w uzyciu narzedzie do tworzenia partycji dyskow twardych oraz do zmiany rozmiaru, przenoszenia i scalania partycji bez ryzyka utraty danych. Program Acronis Disk Director 11 Home oferuje zaawansowane nowe funkcje, takie jak obsluga systemu Windows® 7, obsluga dyskow dynamicznych i GPT, rozkladanie woluminu na kilku dyskach i wiele innych.

Program Acronis Disk Director 11 Home to kompleksowy pakiet, który łączy w sobie najważniejsze funkcje zarządzania dyskami i narzędzia do odzyskiwania partycji.

  • Zarządzanie partycjami – szeroki wachlarz specjalistycznych funkcji zapewnia kontrolę niezbędną do tego, aby maksymalnie wykorzystać możliwości dysku. Partycje można scalać, dzielić, kopiować, przenosić i zmieniać ich nazwy, nie ryzykując utraty danych. Narzędzie umożliwia także szybką modyfikację struktury dysku twardego.
  • Acronis Recovery Expert – sprawdzone i niezawodne narzędzie do odzyskiwania dysków i partycji z danymi. Umożliwia szybkie przeciwdziałanie skutkom własnych błędów, awarii sprzętu i oprogramowania, ataków wirusów oraz niszczycielskich działań hakerów.
  • Acronis OS Selector – narzędzie umożliwia instalowanie wielu systemów operacyjnych na jednym komputerze. System operacyjny może być uruchamiany z dowolnej partycji na dowolnym dysku twardym, ewentualnie na jednej partycji można umieścić kilka różnych systemów (konfiguracja multiboot). Narzędzie jest łatwe w obsłudze i szybkie w działaniu.