Office Online za darmo od Microsoft

2021-01-20 0 Pliki

Nowy pakiet Office Online to darmowa wersja pakietu Microsoft Office, która działa w przeglądarce internetowej i zastąpi Office Web Apps.

Bezpłatne tworzenie, udostępnianie i współpraca przy użyciu pakietu Office w sieci Web

Office Online to rozbudowana wersja mało popularnego Office Web Apps. Office Online jest od teraz dostępny z poziomu OneDrive i na dedykowanej mu witrynie Office.com. Tam znajdziemy aplikacje Word, Excel, OneNote, PowerPoint, Outlook, OneDrive, Kalendarz i Kontakty.
Korzystanie z Office Online jest całkowicie darmowe a dzięki temu, że pakiet działa jako aplikacja webowa, jest on zgodny nie tylko z Windows, ale także z większością innych systemów operacyjnych.

Przedstawiamy bezpłatną wersję usługi Microsoft Teams

Zaawansowane centrum pracy zespołowej, które łączy czat, połączenia wideo, pliki i aplikacje we wspólnym obszarze roboczym. Dostęp z dowolnego miejsca. Uzyskuj najlepsze efekty pracy zarówno w biurze, jak i podczas podróży, korzystając z ulubionej przeglądarki komputerowej. Znajome, zaufane środowisko pakietu Office sprawia, że nie trzeba uczyć się niczego nowego. Praca z dowolnymi osobami. Udostępniaj dokumenty dowolnym osobom i współpracuj w czasie rzeczywistym.

Pobierz Office Online za darmo https://www.microsoft.com/pl-pl/microsoft-365/free-office-online-for-the-web