Office Online za darmo od Microsoft

2023-01-20 0 przez Pliki

Nowy pakiet Office Online to darmowa wersja pakietu Microsoft Office, która działa w przeglądarce internetowej i zastąpi Office Web Apps.

Bezpłatne tworzenie, udostępnianie i współpraca przy użyciu pakietu Office w sieci Web

Office Online to rozbudowana wersja mało popularnego Office Web Apps. Office Online jest od teraz dostępny z poziomu OneDrive i na dedykowanej mu witrynie Office.com. Tam znajdziemy aplikacje Word, Excel, OneNote, PowerPoint, Outlook, OneDrive, Kalendarz i Kontakty.
Korzystanie z Office Online jest całkowicie darmowe a dzięki temu, że pakiet działa jako aplikacja webowa, jest on zgodny nie tylko z Windows, ale także z większością innych systemów operacyjnych.

Przedstawiamy bezpłatną wersję usługi Microsoft Teams

Zaawansowane centrum pracy zespołowej, które łączy czat, połączenia wideo, pliki i aplikacje we wspólnym obszarze roboczym. Dostęp z dowolnego miejsca. Uzyskuj najlepsze efekty pracy zarówno w biurze, jak i podczas podróży, korzystając z ulubionej przeglądarki komputerowej. Znajome, zaufane środowisko pakietu Office sprawia, że nie trzeba uczyć się niczego nowego. Praca z dowolnymi osobami. Udostępniaj dokumenty dowolnym osobom i współpracuj w czasie rzeczywistym.

Mając konto Microsoft mamy dostęp do Office w wersji przeglądarkowej za darmo. Ma co prawda ograniczoną funkcjonalność, ale do podstawowych zastosowań starczy więc po co przepłacać gdy można zrobić wiele rzeczy z poziomu przeglądarki za darmo.

Aplikacje zawarte w pakiecie:
Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Sway, Outlook, OneDrive, Forms.

Krótki opis z strony MS
Korzystaj bezpłatnie z programów Word, Excel, PowerPoint i innych dzięki pakietowi Office w sieci Web.
Dostęp z dowolnego miejsca, uzyskuj najlepsze efekty pracy zarówno w biurze, jak i podczas podróży, korzystając z ulubionej przeglądarki komputerowej.
Znajome środowisko, zaufane środowisko pakietu Office sprawia, że nie trzeba uczyć się niczego nowego.
Praca z dowolnymi osobami Udostępniaj dokumenty dowolnym osobom i współpracuj w czasie rzeczywistym.

Program Word dla sieci WebTwórz wspaniale wyglądające życiorysy, biuletyny i dokumenty. Zapraszaj inne osoby do recenzowania i współtworzenia dokumentów w czasie rzeczywistym. Uzyskaj również dostęp do bezpłatnych szablonów dla programu
Word, narzędzi do formatowania zgodnych z wymaganiami APA, MLA i Chicago oraz dodatkowych funkcji zawartych w bezpłatnych dodatkach.

Program Excel dla sieci WebPorządkuj swoje dane w znajomych arkuszach kalkulacyjnych i skoroszytach — wszystkie zmiany są zapisywane automatycznie. Twórz nowoczesne wizualizacje danych liczbowych pozwalające wyciągać na ich podstawie wartościowe wnioski. Współpracuj razem z innymi osobami w czasie rzeczywistym, wiedząc, że wszyscy mają dostęp do tych samych informacji.

Program PowerPoint dla sieci WebZmieniaj swoje pomysły w atrakcyjne prezentacje, korzystając z profesjonalnych szablonów. Twórz niepowtarzalne prezentacje z użyciem animacji, przejść, zdjęć i klipów wideo. Współtwórz prezentacje zespołowe w czasie rzeczywistym z dowolnego miejsca.

Pobierz Office Online za darmo https://www.microsoft.com/pl-pl/microsoft-365/free-office-online-for-the-web