Adobe Acrobat XI Pro za darmo do pobrania

2019-01-14 0 przez Pliki

Adobe Acrobat XI Pro za darmo do pobrania pełna wersja po polsku to oprogramowanie, które służy do opracowywania profesjonalnych materiałów informacyjnych opartych na standardzie PDF. Umożliwia ono tworzenie i edytowanie plików PDF z bogatą oprawą multimedialną, bezpieczne udostępnianie informacji oraz sprawne gromadzenie opinii.

Adobe Acrobat XI Pro do pobrania

Najnowsza wersja programu obsługuje wersje wszystkie wersje formatu do X-5. Zachowują one dokładny wygląd i zawartość oryginałów, wraz z ich czcionkami i grafikami oraz elementami multimedialnymi. Główną nowością w tej wersji programu jest system budowania listy czynności (Actions), które należy wykonać, aby stworzyć dokument o określonych parametrach. Poza współdzieleniem plików i grupową edycją acrobat.com zawiera platformę dla konferencji Internetowych, podczas których można udostępniać widok pulpitu lub używać wirtualnej tablicy.

Tylko oprogramowanie na komputery Microsoft Windows 7, 8 i 10

Pobierz Adobe Acrobat XI Pro za darmo na komputer http://ardownload.adobe.com/pub/adobe/reader/win/11.x/11.0.00/pl_PL/AdbeRdr11000_pl_PL.exe