Foxit Reader czytnik PDF za darmo

2020-01-01 0 przez Pliki

Foxit Reader to darmowy czytnik dokumentów w formacie PDF, którego zaletą jest znacznie szybsze ładowanie w porównaniu z oryginalnym Adobe Reader, przy zachowaniu podstawowej funkcjonalności.

Mała, szybka i bogata w funkcje przeglądarka plików PDF, która umożliwia otwieranie, przeglądanie i drukowanie dowolnego pliku PDF. W przeciwieństwie do innych bezpłatnych czytników, umożliwia tworzenie plików PDF, uczestniczenie we wspólnej recenzji i wiele więcej.

Program Foxit Reader wczytuje wiele plików jednocześnie, akceptuje polskie litery, udostępnia wyszukiwanie, respektuje wbudowane odsyłacze internetowe, pozwala kopiować tekst, wyświetla listę stron do szybkiej nawigacji. Czytnik pdf dostępny jest również w języku polskim.

Foxit Reader za darmo do pobrania

Czytnik pdf to lekkie i szybkie narzędzie do odczytywania plików PDF . PDF (Portable Document Format) jest obecnie jednym z najbardziej wszechobecnych formatów dokumentów w sieci. Problem polega na tym, że Adobe Reader jest zarówno duże i powolne.

Foxit Reader nie ma tych wszystkich irytujących ekranów powitalnych i wtyczek. Program pdf do pobrania za darmo po polsku.

Czytnik pdf Foxit Reader ma czytelny i prosty interfejs użytkownika. Mamy kilka pasków narzędzi dostępnych, które można pokazać lub ukryć. Jest mała reklama w prawym górnym rogu, ale można ją wyłączyć, przechodząc do menu Widok i odznaczając opcję reklamy.

W Foxit Reader można opisywać dokumenty PDF na kilka sposobów, poprzez podkreślanie fragmentów tekstu, podkreślając je lub nawet dodawać osobiste komentarze.

Jeśli chcesz mały, szybki, stabilny i funkcjonalny program alternatywny dla Adobe Reader, to Foxit Reader ma to czego potrzebujesz.

Darmowe pobieranie z chomikuj Foxit Reader przekaż autorom komentarze do dokumentów PDF, otrzymuj powiadomienia, gdy staną się dostępne nowe wersje dokumentów PDF, omawiaj interesujące tematy bezpośrednio w dokumencie lub bezpiecznie otwieraj chronione dokumenty.

Pobierz Foxit Reader za darmo https://www.foxitsoftware.com/pdf-reader/