AdwCleaner

2020-01-15 3 przez Pliki

AdwCleaner za darmo do pobrania po polsku to popularne i skuteczne narzędzie przeznaczone do usuwania z przeglądarki internetowej pasków narzędzi tzw. toolbarów oraz komponentów reklamowych adware. Niewielki program charakteryzuje się bardzo prostym i skutecznym działaniem, ma łatwy w obsłudze interfejs użytkownika, dzięki czemu praktycznie każdy może oczyścić system ze szkodliwych dodatków. AdwCleaner nie wymaga instalacji.

Darmowy AdwCleaner do pobrania to program do skutecznego odinstalowania niechcianego oprogramowania. Aplikacja szybko i bezpiecznie usuwa wszelakie komponenty adware, które wyświetlają niechciane reklamy, szkodnikami oraz potrafią zmienić ustawienia przeglądarek internetowych, a także instalować zbędne paski narzędziowe (toolbarami).

AdwCleaner za darmo do pobrania

to program, który wyszukuje i usuwa adware, Paski narzędzi, potencjalnie niechcianych programów (PUP) i przejmującymi kontrolę nad przeglądarką na komputerze. Przy użyciu AdwCleaner do pobrania bezpłatnie można łatwo usunąć wiele z tych rodzajów programów o lepsze doświadczenie użytkownika na komputerze i podczas przeglądania stron internetowych.
Rodzaje programów cele AdwCleaner portable instalki są zazwyczaj wiązane z darmowych programów, które można pobrać z sieci. W wielu przypadkach, gdy pobrać i zainstalować program, zainstalować będzie stwierdzić, że programy te zostaną zainstalowane wraz z programem pobranym. Chyba że wykonanie instalacji niestandardowej, te niechciane programy zostaną automatycznie zainstalowane na komputerze, dzięki czemu można z dodatkowych pasków narzędzi w przeglądarce, adware i innych niechcianych programów. Pobierz AdwCleaner programosy który jest przeznaczony do wyszukiwania i usuwania tego typu programów.

https://downloads.malwarebytes.com/file/adwcleaner

Kompatybilny z  Windows XP, Vista, 7, 8, 8,1, 10 32 i 64 bitów.