Malwarebytes Premium za darmo

2020-02-22 0 przez Pliki

Malwarebytes Premium za darmo do pobrania to program do wykrywania i usuwania z systemu złośliwego oprogramowania. Aplikacja radzi sobie z wirusami, trojanami, robakami i szpiegami. Program jest prosty w obsłudze, aktualizuje się codziennie, można używać go wraz z innymi programami tego typu.

Nowy Malwarebytes za darmo do pobrania poradzi sobie lepiej na mocno zainfekowanych komputerach.

Cztery warstwy technologii zwalczających złośliwe oprogramowanie. Bardziej inteligentne wykrywanie zagrożeń. Wyspecjalizowana ochrona przed oprogramowaniem ransomware.

Program Malwarebytes free jest dostępny w dwóch wersjach: bezpłatnej i Premium. Wersja Malwarebytes Premium za darmo do ściągnięcia pełna wersja PL przede wszystkim zapobiega infekcjom złośliwego oprogramowania – podobnie jak szczepionka. Wersja bezpłatna usuwa istniejące infekcje, pełniąc funkcję zbliżoną do czynnika dezynfekującego.

Przez 14 dni Malwarebytes Premium darmowe pobieranie z chomikuj będzie całkowicie bezpłatnie chronić komputer przed zaawansowanymi zagrożeniami, takimi jak infekcje oprogramowania ransomware. Po upływie tego okresu zostanie przywrócony do funkcji ograniczonego skanowania.

Malwarebytes Premium za darmo

Główne funkcje

Ochrona przed zaawansowanymi zagrożeniami

Nasze rozwiązanie w czasie rzeczywistym wykrywa i usuwa zagrożenia za pomocą zaawansowanych narzędzi chroniących przed złośliwym oprogramowaniem, programami szpiegującymi i rootkitami. Program automatycznie skanuje system w poszukiwaniu najnowszych i najniebezpieczniejszych zagrożeń, zapewniając ochronę, o której nie musisz nawet myśleć.

Ochrona plików przed zablokowaniem i przechwyceniem dla okupu
Malwarebytes za darmo blokuje znane i nieznane oprogramowanie ransomware za pomocą zastrzeżonej technologii nowej generacji, która w sposób proaktywny zabezpiecza pliki. Dzięki temu zapewnia potężną i kompleksową ochronę blokującą oprogramowanie ransomware — a nie tylko proste rozwiązanie deszyfrujące. Już teraz możesz chronić swoje dane przed jutrzejszymi atakami.

Ochrona programów przed ich użyciem przeciwko użytkownikowi
Malwarebytes download full version roczna subskrypcja zabezpiecza przeglądarkę i inne programy za pomocą czterech warstw ochrony, które blokują ataki wykorzystujące luki w zabezpieczeniach i infekują komputer.

Ochrona przed fałszywymi i zainfekowanymi stronami internetowymi
Program wykrywa oraz blokuje fałszywe strony internetowe i złośliwe odnośniki. Takie rozwiązanie pozwala chronić przed pobieraniem złośliwego oprogramowania, próbami hakowania i zainfekowanymi reklamami. Obawiasz się, że zawędrujesz w „złe rejony” Internetu? Teraz już nie musisz.

Szybsze i bardziej inteligentne skanowanie
Niezwykle wydajny tryb szybkiego skanowania wyszukuje tylko aktualnie aktywne zagrożenia. Pomimo szybszej analizy wciąż otrzymujesz pożądane wyniki. Skanowanie możesz uruchomić w tle, choćby w czasie ładowania ulubionej gry. Cały proces zostanie ukończony, zanim zdołasz przygotować się do rozgrywki.

Malwarebytes Anti Malware Premium pobierz 3 miesiące za darmo wypełnij krótki formularz składający się z imienia, nazwiska i darmowy klucz aktywacyjny otrzymasz na maila. https://www.malwarebytes.com/adwcleaner-offer/

Pobierz Malwarebytes Premium za darmo na systemy Windows. https://pl.malwarebytes.com/mwb-download/thankyou/