Darmowe Adobe CC

2020-10-25 0 przez Pliki

Darmowe Adobe CC Photoshop, Illustrator, Lightroom, After Effects itd. dla uczniów i nauczycieli. Nie czekajcie i już dzisiaj skorzystajcie, poniżej informacje jak uzyskać darmowe Adobe CC.

Darmowy 2 letni dostęp do programów z Adobe Creative Cloud (Photoshop, Illustrator, Lightroom, After Effects i wiele innych).
Akcja przeznaczona jest dla uczniów i nauczycieli, choć nie ma żadnej weryfikacji. Wymagane jest to podanie nazwy szkoły. Jak założyć konto?

– otwieramy linka,
– klikamy „Continue with PRIVO”,
– rejestrujemy się,
– potwierdzamy rejestrację w otrzymanym mailu.

https://www.nationalgeographic.org/education/professional-development/courses/storytelling-for-impact/

Adobe CC za darmo

UWAGA:
Dostęp jest przyznawany dla aktywnych członków programu NG Storytelling for Impact. W przypadku braku aktywności Adobe zastrzega sobie prawo do anulowania licencji z niniejszej promocji.

Adobe Creative Cloud to zestaw aplikacji i usług Adobe Inc., który daje abonentom dostęp do kolekcji oprogramowania służącego do projektowania graficznego, edycji wideo, tworzenia stron internetowych, fotografii, a także zestawu aplikacji mobilnych i niektórych opcjonalnych usług w chmurze. Oferta Adobe Creative Cloud zawiera najlepsze na świecie aplikacje dla twórców i usługi umożliwiające realizację wszystkich pomysłów, gdziekolwiek pojawi się inspiracja.

Oferta Creative Cloud to kolekcja ponad 20 programów komputerowych, aplikacji na urządzenia przenośne i usług dotyczących między innymi fotografii, projektowania, obróbki wideo, tworzenia stron internetowych oraz dopracowywania użyteczności. Teraz możesz pracować w nowych miejscach, używając programu Photoshop na tablecie iPad, rysować i malować w aplikacji Fresco oraz projektować materiały 3D i elementy rzeczywistości rozszerzonej. Dołącz do naszej ogólnoświatowej społeczności twórców i zróbcie razem coś efektownego.