Akinator gra na telefon i tablet za darmo

2020-01-01 0 przez Pliki

Akinator gra na telefon i tablet za darmo pobierz na Android aplikacja. Fajna gra internetowa oparta na serii pytań, na które podstawowymi odpowiedziami są tak i nie. Sztuczna inteligencja ukryta pod postacią tytułowego dżina, dobiera pytania tak, aby drogą eliminacji odgadnąć, o jakiej postaci myśli grający.

Akinator potrafi czytać w Twoich myślach i powiedzieć, o kim myślisz – wystarczy, że zada Ci kilka pytań. Pomyśl o prawdziwej lub fikcyjnej postaci, a Akinator zgadnie, któż to taki. Czy wyzwiesz Dżina na pojedynek?

SZUKAJ AKI AWARDS (NAGRÓD AKI)
Myśl kreatywnie. Jak wiesz, Akinator lubi odgadywać postacie i podejmować coraz trudniejsze wyzwania, więc możesz się z nim zmierzyć. Niech zgadnie postacie, które nie pojawiły się w grze od dłuższego czasu, a w zamian otrzymasz cenne Aki Awards (Nagrody Aki).

BĄDŹ NAJLEPSZYM GRACZEM
Graj z innymi osobami i udowodnij im, kto jest najlepszy w rankingach. Masz szansę trafić do Alei Sław lub na Tablicę Last Super Awards (Ostatnich Super Nagród).

BIERZ UDZIAŁ W WYZWANIACH
Każdego dnia spróbuj znaleźć 5 tajemniczych postaci. W zamian otrzymasz dodatkowe Aki Awards (Nagrody Aki). Jeśli znajdziesz wszystkie postacie, to otrzymasz Daily Challenge Aki Award, jedną z najcenniejszych Aki Awards (Nagród Aki).

BĄDŹ KREATYWNY
Dzięki Genizom, możesz spersonalizować Akinator według własnego uznania i przenieść Dżina w nowe miejsca. Akinator może stać się wampirem, kowbojem albo tancerzem. Wykorzystaj 12 czapek i 13 strojów, aby uzyskać najzabawniejszą kombinację.

GRAJ BEZ OGRANICZEŃ!
ULTIMATE POTTION (Napój Finalny) pozwala odblokować wszystkie postacie i usuwa wszelkie reklamy z aplikacji Akinator dzięki czemu rozgrywka staje się jeszcze przyjemniejsza.

Pobierz Akinator za darmo na Android. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.digidust.elokence.akinator.freemium