Najlepsze gry Free-to-Play do pobrania za darmo

2021-01-01 0 przez Pliki

Przedstawiamy ranking na najlepsze gry do pobrania za darmo w modelu free-to-play. Bardzo dużo gier umożliwiających długą rozrywkę przed komputerem, sprawdź gdzie pobrać bezpłatne gry które mocno wciągają na długie godziny. Wszystkie tytuły gier posegregowane są według gatunku oraz wersji z czego większość jest freeware ale zdarzają się też wersje demo, a także według ocen użytkowników. Dostępne jest także proste wyszukiwanie według słów kluczowych.

Najlepsze gry Free-to-Play do pobrania za darmo

Aktualnie w bazie jest już kilkaset fajnych gier do ściągnięcia na komputer i stopniowo dodawane są kolejne tytuły. Znajdziemy np. takie najpopularniejsze gry za darmo jak Dota 2, Team Fortress 2, Warframe, Paladins, Unturned, Path of Exile, SMITE, War Thunder, Clicker Heroes, Infestation, Brawhalla, Shadowverse CCG, Heroes & Generals, Trove, World of Tanks Blitz, Robocraft, Tree of Savior, Counter Strike Nexon: Zombies, EVE Online, Magic Duels i inne razem jest 661 gier w bazie.

Najlepsze gry free-to-play dostępne są tutaj na Steam

Free-to-Play

to coraz bardziej popularniejszy model dystrybucji gier i płatności w nich. Fajne gry ściągamy na dysk komputera, konsole, tablet lub smartfon zupełnie za darmo. Bez żadnych opłat możemy cieszyć się podstawową wersją gry za free. Wszystko dlatego, że w grze znajdują się mikrotransakcje, w których za prawdziwe pieniądze z naszej karty płatniczej możemy kupić wirtualną walutę, punkty czy dodatki do gry jeśli wciągnie nas rozgrywka.

System ten jest stosowany głównie na komputerach osobistych w grach z gatunku MMO: MMORPG (Star Trek Online, Runes of Magic, Lineage II, DC Universe Online), MOBA (League of Legends, Dota 2), MMOSG (Power Soccer), MMOFPS (Team Fortress 2), MMOR (Need for Speed: World, TrackMania Nations Forever) oraz w grach przeglądarkowych.

Wiele gier, które wcześniej miało model abonamentowy, po przejścu na model F2P zyskało o wiele większe zainteresowanie i przyniosło duże zyski, np. Age of Conan: Hyborian Adventures, Aion: The Tower of Eternity, DC Universe Online, Star Wars: The Old Republic, The Lord of the Rings Online.

Przy każdym tytule znajdziemy krótki opis darmowej gry do pobrania na komputer oraz screen z gameplaya. Jeśli interesuje nas skąd ściągnać fajne gry do pogrania za free to znajdują się takie na stronie co bardzo ułatwia przeglądanie darmowych gier do pobrania.