Nord VPN za darmo do pobrania

2020-01-09 0 przez Pliki

Nord VPN za darmo do pobrania pełna wersja po polsku aplikacja Android. NordVPN to internetowa aplikacja VPN za darmo do ochrony prywatności i bezpieczeństwa w sieci. Jeżeli szukasz bezpiecznego połączenia w publicznej sieci WiFi, lub szybkiej sieci VPN do streamingu, aplikacja Nord VPN do pobrania będzie dobrym rozwiązaniem, wystarczy zaledwie kilka kliknięć.

Aplikacja Nord VPN daje dostęp do ponad 5000 szybkich serwerów VPN w ponad 60 krajach. Wystarczy jedno kliknięcie by zmienić adres IP. Używaj połączenia VPN do zabezpieczenia prywatnych danych, za pomocą szyfrowania na poziomie militarnym.

NordVPN bezpłatnie na 7 dni dostęp do nieograniczonych usług VPN w ramach dowolnego abonamentu. NordVPN zabezpiecza dane za pomocą szyfrowania, ukrywa adres IP, pozwalając na anonimowe przeglądanie stron internetowych, zapobiega wczytywaniu złośliwych witryn, blokowanie reklam. Wystarczy jedno dotknięcie przycisku Quick Connect, aby zestawić bezpieczne połączenie VPN.
Włącz automatyczne bezpieczne połączenie VPN w sieciach WiFi, aby chronić swoje dane przed nieupoważnionymi osobami.

Jak odblokować strony z innych krajów? NordVPN umożliwia dostęp do witryn z ograniczeniami geograficznymi, jak również streaming ulubionych filmów wideo w dowolnym miejscu na świecie.

Pozostań anonimowy będąc online z NordVPN używaj na wszystkich urządzeniach. Oprócz mobilnej sieci VPN na Androida, konto NordVPN pozwala zabezpieczyć 5 dodatkowych urządzeń w tym samym czasie. Możesz pobrać aplikacje dla Windows, Mac, iOS i Android TV – plus rozszerzenia VPN proxy dla przeglądarek Chrome i Firefox.

Nord VPN za darmo do pobrania na telefon i komputer. https://nordvpn.com/pl/

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nordvpn.android