AnyDVD HD program usuwa zabezpieczenia i kopiuje płyty DVD

2020-01-03 0 Pliki

AnyDVD HD program usuwa zabezpieczenia i kopiuje płyty DVD to narzędzie, które usuwa wszelakiego rodzaju zabezpieczenia stosowane na płytach DVD, HD-DVD, Blu-Ray oraz Audio-CD. Pozwala to na odtworzenie filmu zabezpieczonego przez CSS lub posiadającego inny kod regionalny niż nasz odtwarzacz DVD, bez konieczności wcześniejszego rippowania na dysk, które jest czasochłonne i zajmuje cenne miejsce na dysku. AnyDVD według twórców programu pozwala na obejście zabezpieczenia CSS oraz kodu regionalnego każdego filmu zapisanego na krążkach DVD. Nie potrzebujemy do tego nawet odtwarzacza, który umożliwia zmianę regionu.

AnyDVD HD to aplikacja Windows usuwająca ograniczenia nośników DVD oraz Blu-ray Disc automatycznie, w tle.

AnyDVD HD pracuje w tle w celu automatycznego i bezinwazyjnego włączenia dostępu do treści nośnika DVD lub Blu-ray natychmiast po włożeniu go do napędu. DVD/Blu-ray będzie dostępny w systemie Windows i zwykłych programach komputerowych, jak programy do wykonywania kopii zapasowej DVD/Blu-ray, np. CloneDVD, CloneBD i innych, wspierających DVD i Blu-ray. AnyDVD HD opcjonalnie wykrywa regionalne kody RPC, dzięki czemu stworzenie nośnika bez tego ograniczenia nie jest problemem, a DVD/Blu-ray można odtwarzać na całym Świecie.

AnyDVD HD do pobrania

jest w stanie zablokować niechciane funkcje nośników, jak wymuszone napisy, opóźnienia oraz komunikaty, dając CI pełną kontrolę nad swoim nośnikiem. Możesz także uruchomić zewnętrzną aplikację po włożeniu nośnika, oraz zablokować niechciane programy startujące po włożeniu DVD-Video do napędu.

Możesz kontrolować napędu DVD, dzięki czemu zredukujesz ilość hałasu podczas oglądania filmów na PC. Możesz także dopasować częstotliwość pracy monitora zarówno NTSC, jak i PAL.

AnyDVD HD nie tylko zatrzymuje zabezpieczenia na DVD czy Blu-ray, ale także naprawia Audio CD w celu umożliwienia ich poprawnego odtwarzania.

AnyDVD HD pozwala na oglądanie filmów Blu-ray przy połączeniu cyfrowym HDMI, bez kompatybilnej karty graficznej oraz monitora posiadającego wsparcie dla HDCP. Nie kupuj specjalnie drogiego sprzętu. Czad!

Pobierz AnyDVD HD za darmo pełna wersja po polsku obowiązkowy program dla każdego entuzjasty kina domowego. https://www.redfox.bz/pl/anydvdhd.html