DVDFab HD Decrypter program do kopiowania płyt

2020-01-09 0 przez Pliki

DVDFab HD Decrypter to darmowy program do kopiowania, konwertowania i nagrywania płyt DVD. DVDFab HD Decrypter pozwala dodatkowo na usuwanie zabezpieczeń CSS, RC, RCE, APS, UOPs, ARccOS, RipGuard, FluxDVD, CORE X2 oraz AACS obsługiwanych przez dyski HD-DVD i Blu-Ray. Program DVDFab Platinum na tle konkurencji wyróżnia przede wszystkim szybkość kopiowania danych, która trwa przeciętnie od 10-20 minut. Dodatkowo umożliwia konwersje DVD bezpośrednio do formatów mobilnych (Generic, iPod, PSP, ZUNE, NDS, Xbox 360, PS3, Cell Phone, PVP i PDA). Warto dodać, że program przyda się zwłaszcza tym tym, którzy mają problemy ze skopiowaniem zawartości DVD.

HD Decrypter, bezpłatna i uproszczona wersja DVD Copy , DVD Ripper , Blu-ray Copy , Blu-ray Ripper i Video Converter , pozwala użytkownikom kopiować / konwertować prawie wszystkie DVD (z wyjątkiem dorosłych DVD i tych zawierających wiele zabezpieczenia vts) i Blu-ray wydane przed 2018 r., tylko z ograniczonymi trybami kopiowania i profilami konwersji, lub konwertować filmy w formacie innym niż H.265 i innym niż 4K za pomocą MKV Passthrough i MP4. bezpłatne profile konwersji. Bezpłatne narzędzie do odszyfrowywania, kopiowania i konwertowania DVD i Blu-ray, DVDFab HD Decrypter może kopiować Blu-ray i DVD na czyste dyski lub pliki ISO zapisane na komputerowych dyskach twardych lub konwertować je na MKV i Filmy MP4 do odtwarzania na kompatybilnych urządzeniach przenośnych i mobilnych.

Gdy HD Decrypter jest używany jako bezpłatne oprogramowanie do kopiowania płyt DVD i Blu-ray, może przetwarzać dyski DVD i Blu-ray tylko w trybach tworzenia kopii zapasowej pełnej płyty i głównego filmu, umożliwiając kopiowanie całej zawartości płyty DVD i Blu-ray oraz funkcji -długość tytułu filmu, odpowiednio. Ponadto funkcja kompresji nie jest dostępna, podobnie jak funkcja nagrywania z powodu braku wbudowanego silnika nagrywania. Jednak przy pomocy zewnętrznego silnika nagrywania, takiego jak Imgburn i Nero Burn ROM, funkcja nagrywania może wrócić.

Pobierz DVDFab HD Decrypter za darmo na komputer Windows https://www.dvdfab.cn/hd-decrypter.htm