Ivona online nagranie lektorskie głosu po polsku

2020-01-01 0 przez Pliki

Ivona online nagranie lektorskie głosu po polsku za darmo do pobrania. Ivona to znany i popularny syntezator mowy, który pozwala na automatyczne przekształcanie tekstu do mowy o naturalnym, ludzkim brzmieniu. Przyda się m. in. do czytania e-booków, maili, dokumentów, napisów w filmach i to wszystko w kilku językach (polski, angielski, rumuński). Program IVONA jest zgodny ze standardami SAPI4, SAPI5 i wszystkimi systemami Windows. Instalator pozwala na wybór głosów syntezatora które zostaną pobrane z serwerów producenta. W skład aplikacji wchodzą 4 polskie głosy (Ewa, Jacek, Maja, Jan) oraz dwa angielskie Jennifer i Eric.

Ivona oferuje profesjonalne narzędzie przekształcające tekst na mowę syntetyczną przy pomocy najwyższej jakości głosów Ivona.

Po utworzeniu konta będziesz mógł dokonać konwersji dowolnego tekstu na mowę brzmiącą podobnie do mowy ludzkiej, a uzyskane pliki dźwiękowe będziesz mógł wykorzystać także w celach komercyjnych.

Skorzystaj z konwertera Ivona Studio umożliwiającego nagranie lektorskie dowolnego tekstu do użytku komercyjnego! Polskie głosy Ivona. Darmowe pobieranie Ivona chomikuj pełna wersja.

Pobierz Ivona syntezator mowy i głosu za darmo https://s2g-online.pl/