Auslogics Registry Cleaner

2017-01-23 0 przez Pliki

Auslogics Registry Cleaner to darmowy program do wyszukiwania i usuwania błędów w rejestrze systemowym. Obsługa programu jest bardzo prosta, wystarczy uruchomić skaner a program wykona całą resztę.

Po zakończonym wyszukiwaniu błędów klikamy napraw i zostaje wyświetlony raport z wykonanych czynności naprawczych. Ciekawa opcja programu pozwalającego w tym wypadku oczyścić cały system ze wszelkich zbędnych elementów.

Auslogics Registry Cleaner

oferuje funkcję wyszukiwania w Internecie informacji o każdym z wykrytych i przeznaczonych do usunięcia wpisie, funkcja ta jest bardzo przydatna zwłaszcza dla mniej doświadczonych użytkowników.

Auslogics Registry to narzędzie do optymalizacji systemu Windows. Program skanuje rejestr systemowy w poszukiwaniu błędnych, uszkodzonych i niepotrzebnych wpisów.

Dodatkowo pozwala również poddać rejestr defragmentacji, dzięki czemu Windows będzie pracować szybciej i stabilniej. Program przed wprowadzeniem jakichkolwiek zmian wykonuje kopię zapasową (backup). Jeśli system będzie pracować niestabilnie, to bez problemów przywrócimy Windows do stanu przed optymalizacją.

Komputer może być posiadające oznaki problemów ze stabilnością, jak zamarza, awarie, błędy pojawiały się lub spowolnienie reakcji aplikacji. Te problemy mogą spowodować, że komputer trudne do wykorzystania przez co znacznie zmniejsza jego wydajność.
Rozwiązanie to Registry Cleaner czyści, naprawy i optymalizacji rejestru systemu Windows, aby wyeliminować błędy i awarie i przywrócić gładką i stabilną pracę, więc komputer przestanie daje głowy i być użyteczny ponownie.