ALLPlayer program do oglądania filmów z napisami

2022-01-01 3 przez Pliki

ALLPlayer to najpopularniejszy program do oglądania filmów z napisami. Program jest w 100% polski. Odtwarza wszystkie formaty multimedialne, wyposażony jest w opcję LiveUpdate aktualizującą najnowocześniejsze kodeki jeżeli pojawia się problem z otworzeniem pliku. Program automatycznie wyszukuje dopasowane napisy we wszystkich językach. Najnowszy ALLPlayer korzysta bezpośrednio z DirectX, dzięki czemu przy jego pomocy można odtworzyć każdy film. Program umożliwia również integrację z aplikacją do syntezy mowy, co pozwala oglądać filmy posiadające napisy z własnym dubbingiem. Pełna wersja ALLPlayer do pobrania za darmo, z dodatkowymi programami i podstawowymi kodekami które umożliwiają bez instalacji jakichkolwiek więcej dodatków, kodeków czy programów obejrzenie większość najpopularniejszych filmów (AVI, DivX, XviD, MP3…), czy posłuchanie muzyki.

Nowa wersja ALLPlayer jest szybsza i lżejsza, ma wbudowane wszystkie aktualne kodeki, które wykorzystują sprzętowe wspomaganie wyświetlania filmów, dzięki czemu odtwarzacz nie ma problemów z otwarciem żadnego pliku video bez limitu tv. Więcej filmów po polsku zobacz na Player+ VOD TV na życzenie.

Jedną z kluczowych zmian w ALLPlayer jest dodanie wyszukiwarki filmów – odtwarzacz wykorzystuje funkcję streamingu filmów video z lektorem lub napisami i pozwala oglądać filmy i seriale bez potrzeby wcześniejszego pobierania całego pliku na dysk. Jak ściągać filmy z CDA?

Poszerzono ofertę stacji radiowych – w nowej wersji do dyspozycji mamy rozbudowaną opcję radia z wyborem rodzaju muzyki, nowymi stacjami i oraz wygodną playlistę z łatwym dostępem do ulubionych utworów muzycznych.

Najnowszy silnik programu oprócz ulepszonej obsługi najnowszych standardów audio i video, takich jak obsługa 4K, UltraHD czy WebM, wprowadza także usprawnienia w obsłudze i jakości wyświetlanych napisów. Łącząc się z czołowym serwisem z napisami Napisy24 oraz takimi bazami jak Napiprojekt i międzynarodowym serwisem Opensubtitles.org, ALLPlayer automatycznie pobierze idealnie dopasowane napisy w wybranym języku.

W przypadku braku napisów w bazie, program powiadomi użytkownika e-mailem lub smsem, jak tylko staną się one dostępne. Opisane funkcje działają także podczas streamingu filmów z sieci bittorrent.

Program do oglądania filmów z napisami

Interface ALLPlayer wzorowany jest na obsłudze urządzeń mobilnych i osoby posługujące się na codzień tabletami i smartfonami nie będą miały żadnych problemów z używaniem ALLPlayer chomikuj za darmo. Dostęp do wszystkich najważniejszych funkcji programu, takich jak korekcja obrazu, dźwięku czy obsługa napisów jest bardzo intuicyjny i polega na wybieraniu odpowiednich „kafelków” na ekranie odtwarzacza. Gdzie oglądać filmy online za darmo oraz seriale Netflix, Amazon, HBO GO.

Z myślą o użytkownikach mobilnych przygotowana jest wersja ALLPlayera na platformę Android zgodna z systemem 5.0 Lollipop, oraz wygodny dotykowy pilot do obsługi odtwarzacza. Skąd pobierać filmy do oglądania?

Pobierz ALLPlayer https://www.allplayer.org/pl/