Wise Disk Cleaner – program do usuwania niepotrzebnych plików

2017-02-13 0 przez Pliki

Wise Disk Cleaner to program do usuwania niepotrzebnych plików z naszego dysku. Dobre narzędzie przeznaczone do zwalniania wolnego miejsca na dysku poprzez kasowanie plików, które nie są już wykorzystywane w systemie. W szybki i zaawansowany sposób algorytm skanowania dysku, Wise Disk Cleaner skanuje dysk. Istnieje możliwość wyboru dowolnego dysku lub tylko jedno kliknięcie, aby przeskanować wszystkie.

Wise Disk Cleaner – program do usuwania niepotrzebnych plików

Aplikacja oferuje wsparcie linii poleceń. Bardzo prosty w obsłudze dla początkujących użytkowników jak i profesjonalistów. Wise Disk Cleaner wykrywa i oczyści wszystkie niepotrzebne pliki na komputerze w tym pliku tymczasowego, Historia IE i inne niepotrzebne pliki. Czyszczenie przeglądarek, usuwanie śmieci i niepotrzebnych plików systemu Windows i defragmentacji dysku.

Bezpiecznie czyści niepotrzebnych plików i sprawia, że ​​komputer działał szybciej
Z biegiem czasu, niepotrzebne pliki, pliki tymczasowe, wszystkie rodzaje plików systemowych i innych przedmiotów nie trzeba w ogóle gromadzić się na komputerze z systemem Windows. Te niepotrzebne pliki zajmują cenne miejsce na dysku i spowalniają komputer. Wise Disk Cleaner można usunąć te niepotrzebne pliki na dysku twardym, aby zwolnić miejsce na dysku i aby komputer działał szybciej. Zapewnia również wiele opcji niestandardowych, aby umożliwić użytkownikom zaawansowanym oczyścić więcej plików, których nie potrzebują. Wyposażony w zaawansowane algorytmy, Wise Disk Cleaner skanuje i usunąć je w ciągu kilku sekund, co czyni go jednym z najbardziej skutecznych środków czyszczących dyskowych tam.

Czyści historię Internetu i innych śladów na komputerze – Ochrona prywatności
Wise Disk Cleaner można wyczyścić historię Internetu, pliki pamięci podręcznej i plików cookie z przeglądarki Internet Explorer, Chrome, Firefox, Opera i Safari przeglądarek. Ponadto wykrywa i usuwa wszystkie inne ślady spowodowane przez system Windows, komponentów i innych aplikacji. Usuwając wszystkie te ślady dokładnie prywatność będą dobrze chronione przed wzrokiem ciekawskich.

Poprawić wydajność komputera przez defragging i ponowne rozmieszczanie plików na dysku
Twój dysk twardy będzie rozdrobniona w miarę upływu czasu. Fragmentacja sprawia, że ​​dysk twardy zrobić dodatkowej pracy, która może spowolnić pracę komputera. Funkcja „Disk Defrag ’Wise Disk Cleaner można zmienić pofragmentowane dane tak, dyski i napędy mogą działać bardziej efektywnie. „Disk Defrag” oferuje również wyraźny graficzny wykres wybranego dysku, pozwalając wiesz użycie napędu na pierwszy rzut oka. Można również użyć go do analizy i defragmentacji żadnych zewnętrznych urządzeń pamięci masowej.

Planowane Automatyczne czyszczenie dysku
Można ustawić Wise Disk Cleaner do czyszczenia dysku w trybie dziennym, tygodniowym lub miesięcznym harmonogramem w zależności od własnych potrzeb. Wise Disk Cleaner automatycznie oczyścić niepotrzebne pliki w tle, podczas gdy czas zaplanowany jest gotowy. W ustawieniach można również stworzyć „Czyste z 1-Click” ikonę i umieścić go na pulpicie. Dzięki tej funkcji można oczyścić niepotrzebne pliki tylko przez kliknięcie ikony bez otwierania Wise Disk Cleaner.

Wise Disk Cleaner Free to całkowicie za darmo. Każdy może pobrać go za darmo i korzystać z bezpłatnego automatycznej aktualizacji i wsparcia technicznego za pośrednictwem poczty elektronicznej. Jeszcze lepiej, Wise Disk Cleaner to małe i absolutnie wolny od wirusów Program, który zużywa bardzo mało zasobów systemowych.

Pobierz Wise Disk Cleaner za darmo na komputer z Windows XP, Vista, Win7 / 8/10 (zarówno 32-bit i 64-bit).