AutoCAD LT za darmo do pobrania

2020-01-01 0 przez Pliki

AutoCAD LT za darmo do pobrania pełna wersja do rysowania i kreślenia 2D to popularny program do komputerowego wspomagania projektowania. Aplikacja oferuje takie funkcje jak przeglądanie grafik w widoku Cover Flow czy obsługę technologii multitouch w gładzikach i myszkach firmy Apple. Ponadto daje możliwość ustawiania przezroczystości obiektów i warstw, wielofunkcyjne uchwyty polilinii, jak również funkcję, która pozwala na tworzenie i wybieranie podobnych obiektów w oparciu o właściwości obiektów już istniejących. Dodatkowo program AutoCad LT posiada narzędzia agregacji danych projektowych, oraz mnóstwo usprawnień, które przyspieszą projektowanie: widoki przekroju i szczegółów i nowoczesne szablony, przy jednoczesnej minimalizacji powtarzanych kroków.

AutoCAD pobierz za darmo

Program kreślarski 2D AutoCAD LT umożliwia tworzenie, udostępnianie i dokumentowanie rysunków 2D w formacie DWG i innych.

Bezpłatna wersja testowa AutoCad. Wypróbuj program AutoCAD LT bezpłatnie przez 30 dni. Program kreślarski pozwala na szybsze tworzenie szczegółowych rysunków 2D.
Program dostępny dla systemu Windows w wersji 32-bitowej i 64-bitowej oraz Mac OS X. Studenci mogą pobrać bezpłatne oprogramowanie AutoCAD na 3 lata.

Program Autodesk Download Manager umożliwia pobranie pakietu instalacyjnego z automatycznym wznawianiem pobierania po przerwach w połączeniu. Oprogramowanie AutoCad LT można następnie zainstalować bez dalszego połączenia z Internetem. Darmowe pobieranie z chomikuj licencje programów.

Pobierz AutoCad LT za darmo pełna wersja po polsku na komputer. https://www.autodesk.pl/products/autocad-lt/free-trial