Kurs AutoCAD 2020 2D 3D Udemy za darmo

2020-02-08 0 przez Pliki

Kurs AutoCAD 2020 2D 3D Udemy za darmo dla początkujących. Kurs zawiera szczegółowe objaśnienia poleceń AutoCAD i ich aplikacji do rozwiązywania problemów związanych z rysowaniem i projektowaniem. Każde polecenie jest dokładnie wyjaśnione za pomocą przykładów i ilustracji. Ułatwia to użytkownikom zrozumienie funkcji i aplikacji na rysunku. Po przejściu tego kursu będziesz mógł używać poleceń AutoCAD do tworzenia rysunku, wymiarowania rysunku, stosowania wiązań, wstawiania tekstów i bloków, tworzenia obiektów 3D, generowania widoków szkicu modelu, drukowania 3D modelu, korzystania ze standardów CAD oraz zaawansowane aplikacje w oprogramowaniu AutoCAD .

Kurs obejmuje podstawowe pojęcia związane z rysowaniem i projektowaniem, takie jak zasady wymiarowania i rysunki złożeniowe, które wyposażają użytkowników w podstawowe umiejętności kreślarskie do rozwiązywania problemów w programie AutoCAD . Podczas tego kursu użytkownik zapozna się z niektórymi zaawansowanymi narzędziami wprowadzonymi w najnowszych wersjach programu AutoCAD, takimi jak Porównaj DWG , Zapisz w Internecie i na urządzeniach mobilnych , Widok wspólny , Standardy CAD , Druk 3D i inne.

W tym kursie szczególny nacisk położono na zastosowania przemysłowe i wykorzystanie narzędzi AutoCAD, dzięki czemu zarówno początkujący, jak i profesjonaliści mogą zrozumieć funkcje narzędzi i ich zastosowania na rysunku.

Kurs AutoCAD za darmo

  • objaśnienie poleceń AutoCAD i ich aplikacji do rozwiązywania problemów z rysowaniem i projektowaniem.
  • Po ukończeniu tego kursu użytkownik będzie mógł używać poleceń AutoCAD do rysowania, wymiarowania rysunku, stosowania wiązań do szkiców, wstawiania symboli, a także tworzenia tekstu, bloków i bloków dynamicznych.
  • DWG Compare, zapisywanie w internecie i urządzeniach mobilnych oraz udostępnianych widokach, które zwiększą użyteczność oprogramowania.
  • każde polecenie AutoCAD jest dokładnie wyjaśnione za pomocą przykładów i ilustracji. Ułatwia to użytkownikom zrozumienie funkcji narzędzi i ich aplikacji na rysunku.
  • Kurs obejmuje również podstawowe koncepcje rysunkowe i projektowe, takie jak zasady wymiarowania i rysunki złożeniowe, które wyposażają użytkowników w podstawowe umiejętności rysunkowe w celu rozwiązania problemów rysunkowych w programie AutoCAD.
  • W tym kursie wideo dowiesz się także o opcji DWG Compare, Save to Web & Mobile oraz Shared Views, które zwiększą użyteczność oprogramowania.

Kurs mozna kupic za 0zł z kuponem: GRABFREE
Kurs trwa 16hrs, prowadzony w języku angielskim.

Link do strony Kurs AutoCAD 2020 2D 3D Udemy za darmo https://www.udemy.com/course/autocad-2020-for-designers-a-problem-solving-approach/