nanoCAD za darmo do pobrania

2019-01-05 0 przez Pliki

nanoCAD za darmo do pobrania program CAD na Windows.  Pełna wersja po polsku. Środowisko do tworzenia rysunków i dokumentacji technicznej 2D/3D. Oferuje praktycznie pełną kompatybilność z formatami AutoCAD .DWG | .DXF R11÷2012. Zawiera wszystkie niezbędne narzędzia potrzebne do tworzenia i edycji obiektów wektorowych 2D|3D. Oferuje również podobne do AutoCAD klasyczne środowisko pracy, wsparcie linii poleceń, menu, skryptów oraz możliwość kastomizacji menu i przybornika. Całkowicie darmowy w użyciu i odpowiedni dla każdego poziomu pracy 2D CAD.

nanoCAD umożliwia rysowanie dowolnej liczby rysunków technicznych do różnych celów, takich jak schematy inżynieryjne i grafika wektorowa, na przykład w przypadku maszyny do trawienia CNC. Interfejs jest bardzo podobny do popularnego oprogramowania CAD, AutoCAD, co oznacza, że ​​osoby zaznajomione z tym oprogramowaniem powinny czuć się jak w domu za pomocą nanoCAD. Musisz zarejestrować się w wersji darmowej, a płatna aktualizacja do wersji bogatszej w funkcje jest również możliwa.

nanoCAD to profesjonalne oprogramowanie CAD ze znanym interfejsem, potężnymi narzędziami kreślarskimi i projektowymi, natywną kompatybilnością z DWG i otwartym API. Darmowe pobieranie z chomikuj nanoCAD po polsku pełna wersja bezpłatnie.

Pobierz nanoCAD za darmo https://nanocad.com/products/nanoCAD/download/