Cain and Abel program do odzyskiwania haseł

2016-03-03 0 przez Pliki

Cain & Abel to darmowy program do odzyskiwania haseł w systemie Windows. Narzędzie łamie zaszyfrowane hasła stosując słowniki, podsłuchuje sieci, dekoduje zakodowane hasła, odzyskuje klucze sieci bezprzewodowych, wykrywa ukryte hasła oraz analizuje protokoły. Cain & Abel to doskonałe narzędzie dla każdego użytkownika który chce odzyskać zapomniane hasło.

Pozwala na łatwe odzyskiwanie haseł z sieci, łamanie zaszyfrowanych haseł przy użyciu słownika, brute-force oraz ataki kryptoanalizy, nagrywania rozmów VoIP, dekodowanie zakodowanych haseł, odzyskiwanie kluczy sieci bezprzewodowych, odsłania pola haseł, odkrywając w pamięci podręcznej haseł i analizowanie routing protokołów. Program do odzyskiwania haseł nie wykorzystuje żadnych luk w oprogramowaniu lub błędów, które nie mogą być naprawione przy niewielkim wysiłku. Obejmuje ona pewne aspekty bezpieczeństwa / słabości obecnych standardów protokołu, metod uwierzytelniania oraz mechanizmów buforowania; Jej głównym celem jest program do odzyskiwania haseł i danych uwierzytelniających z różnych źródeł, narzędzie dla użytkowników Microsoft Windows.

Cain & Abel

został opracowany w nadziei, że będzie użyteczny dla administratorów sieci, nauczycieli, konsultantów bezpieczeństwa, pracowników / specjalistów medycyny sądowej, sprzedawców oprogramowania zabezpieczającego, tester penetracji profesjonalny i wszyscy inni, że zamierzają go używać ze względów etycznych. Autor nie popiera żadnej nielegalnej działalności zrobionej z tym programem do łamania haseł. Ostrzega, że istnieje możliwość, że może powodować uszkodzenia lub utraty danych przy użyciu tego oprogramowania i że za żadne zdarzenia autor nie ponosi odpowiedzialności za szkody lub utratę danych. Proszę uważnie przeczytać umowę licencyjną zawartą w programie przed użyciem.

Pobierz najnowszą wersję Cain & Abel jest szybsza i zawiera wiele nowych funkcji, takich jak APR (Arp Poison Routing), która umożliwia wykrywanie na przełączanych sieci LAN i ataki typu man-in-the-middle. Sniffer w tej wersji może również analizować szyfrowanych protokołów, takich jak SSH-1 i HTTPS i zawiera filtry do wychwytywania poświadczeń z wielu mechanizmów uwierzytelniania. Nowa wersja Cain & Abel również statki protokoły routingu monitory uwierzytelniania i tras Wyciągi słownika i brute-force krakersy dla wszystkich typowych algorytmów mieszaja a dla kilku konkretnych poświadczenia, kalkulatory hasło / hash, ataki kryptoanalizy, dekoderów hasłami, a niektóre nie tak typowych narzędzi związanych z sieci i bezpieczeństwo systemu.

Cain & Abel Instrukcja obsługi jest zawarta w pakiecie instalacyjnym, a także dostępne on-line, dzięki czemu można zobaczyć wszystkich funkcji programu bez konieczności instalowania program. Wersja on-line podręcznika wymaga przeglądarki obsługującej JavaScript.

Pobierz Cain & Abel Windows 10, 8 i 7 https://softfamous.com/download-file/cain-abel/7358/3771/