MyKeyFinder narzędzie do odzyskiwania kluczy

2019-12-18 0 przez Pliki

MyKeyFinder to darmowe narzędzie do odzyskiwania kluczy do oprogramowania i systemu operacyjnego zainstalowanego na komputerze. Aplikacja posiada możliwość skopiowania serialu do schowka, zapisania w pliku PDF i wydrukowania. Program w polskiej wersji językowej. MyKeyFinder należy zarejestrować w celu uzyskania darmowego klucza. Przy pierwszym uruchomieniu programu należy podać adres e-mail i swoje imię oraz nazwisko.

ZGUBIŁEŚ JEDEN Z TYCH NIEZNOŚNYCH KLUCZY PRODUKTU? MYKEYFINDER ZAPEWNIA CI OCHRONĘ!

Klucze produktu – przywrócone

Bezpośrednio po uruchomieniu MyKeyFinder rozpoczyna ścieżkę do komputera i skanuje określone obszary rejestru systemu Windows. Po 1-2 minutach pokazuje wszystkie klucze produktu na czystej liście.

Bez duplikatów

Klucze produktu mogą być przechowywane w różnych lokalizacjach, a nawet mogą być dostępne wielokrotnie. MyKeyFinder filtruje i usuwa wszystkie nieprawidłowe klucze i wszystkie zduplikowane wpisy, dzięki czemu nie musisz się o to martwić.

Różne opcje eksportu

Chcesz wydrukować klucze produktu? MyKeyFinder może eksportować klucze w formacie PDF, drukować je, a nawet kopiować do schowka.

Funkcja wyszukiwania i filtrowania

Funkcja wyszukiwania i filtrowania może znaleźć każdy potrzebny numer seryjny. Czarna lista filtruje nadmierne lub nieaktualne liczby, aby zapewnić lepszy przegląd.

Pobierz MyKeyFinder za darmo na komputer Windows https://www.abelssoft.de/en/windows/helpers/mykeyfinder