Recuva odzyskiwanie skasowanych plików

2019-01-23 0 przez Pliki

Recuva to dobry i darmowy program do odzyskiwania danych. Jest w stanie odzyskać pliki, które zostały „trwale” usunięte i oznaczone przez system operacyjny jako wolne miejsce. Program może być również używany do odzyskania plików usuniętych z pamięci flash, pamięci USB, kart pamięci czy odtwarzaczy MP3. Obsługuje on takie systemy plików jak FAT, NTFS i exFAT. Jest w stanie odzyskać utracone struktury katalogów i automatycznie zmienia nazwy plików, kiedy próbuje odzyskać dwa pliki o tej samej nazwie. Podobnie jak w przypadku innych programów do odzyskiwania plików, Recuva szuka nieprzypisanych danych, ale jeśli system operacyjny zapisał nowe dane na usuniętym pliku, jego odzyskanie staje się często niemożliwe.

Recuva program do odzyskiwania skasowanych plików

Przypadkowo usunięty ważny plik? Utracone pliki po awarii komputera? Nie ma problemu – program do odzyskiwania zdjęć Recuva odzyskuje pliki z komputera z systemem Windows, kosza, cyfrowy aparat fotograficzny, karty lub odtwarzacza MP3.

Odzyskiwanie skasowanych plików
Recuva może odzyskać zdjęcia, muzykę, dokumenty, filmy, e-maile lub dowolny inny typ plik który straciłeś. A może odzyskać od wszelkich nośników wielokrotnego zapisu potrzebne są: karty pamięci, zewnętrzne dyski twarde, pamięci USB i wiele więcej!

Odzyskiwanie z uszkodzonych dysków
W przeciwieństwie do większości narzędzi do odzyskiwania plików, Recuva może odzyskać pliki z dysków uszkodzonych lub nowo sformatowanych. Większa elastyczność oznacza większe szanse odzyskania zdjęć, filmów, plików itp.

Głębokie skanowania plików
Dla tych którym trudno znaleźć pliki, program do odzyskiwania zdjęć, danych Recuva posiada zaawansowany tryb głębokiego skanowania, które przeszukuje dyski aby znaleźć ślady plików które zostały usunięte.

Bezpieczne usuwanie plików
Czasami chcesz aby plik znikł na dobre. Funkcja bezpiecznego nadpisywania Recuva wykorzystuje zaawansowane techniki usuwania, aby upewnić się, że pliki pozostały skasowane.

Dostępna jest także płatna wersja program do odzyskiwania skasowanych plików i danych – Recuva Professional chomikuj za darmo do pobrania, która oferuje większe możliwości niż darmowa odmiana. Pobierz Recuva na Windows 10, 8.1, 7, Vista, XP. 32-bit i 64-bit. https://www.ccleaner.com/recuva