Chomikuj.pl wyszukiwarka plików za darmo

2023-01-01 1 przez Pliki

Darmowa wyszukiwarka plików Chomikuj.pl to popularny dysk internetowy z darmową i nieograniczoną przestrzenią. Oferuje przechowywanie plików i szybkie dzielenie się ze znajomymi multimediami oraz różnymi dokumentami. Wgrywanie plików jest banalnie proste wystarczy założyć bezpłatne konto. Co tydzień będziesz dostawać darmowe 50MB na pobierania plików z serwisu.

Chomikuj wyszukiwarka plików to polski dysk internetowy do przechowywania na nim za darmo i bez ograniczeń wszystkich niezbędnych dla nas plików, Możemy wgrać nasze zdjęcia, filmy online, dokumenty, inne materiały – które będą dla nas dostępne zawsze i wszędzie dzięki darmowej aplikacji umożliwiającej korzystanie i darmowe pobieranie z Chomikuj.pl na telefonach z systemem Android, iOS oraz Windows.

Wgrane pliki możesz przechowywać tylko dla siebie ale także masz możliwość dzielić się nimi ze wszystkimi lub tylko z wybranymi osobami. Możesz także swobodnie przeglądać spiżarnie innych chomików, aby zobaczyć, co ciekawego udostępniają na swoich kontach.

Darmowa wyszukiwarka chomikuj

– Bezpłatna aplikacja wyszukiwanie plików z serwisu Chomikuj.pl
– Dostęp do własnego Chomika
Pobieranie plików za darmo legalnie pełne wersje
– Synchronizacja plików z telefonu do prywatnego folderu
– Możliwość założenia konta w serwisie
– Darmowe 50 MB tygodniowo na pobieranie plików z serwisu na smartfona lub komputer

Darmowa wyszukiwarka plików w serwisie Chomikuj.pl. Dostępna jest także mini wersja wyszukiwarki, lista Chomików z free transferem, chomikowy poradnik.