CHILI.tv filmy za darmo

2021-01-01 0 Pliki

CHILI.tv filmy za darmo online i do pobrania kod rabatowy i promocyjny. Prawdziwa okazja dla kinomaniaków 75zł do wykorzystania na VOD Chili.tv

Wszystkie najlepsze filmy prosto z kina bezpośrednio w Twoim domu! Odkryj filmy z ogromnego katalogu CHILI, dostępne na wszystkich urządzeniach .

Chili Kod rabatowy przetestowany na aktywnym koncie i działa bezproblemowo, jeżeli macie aktywną jakąś inną kartę promocyjną to należy ją wykorzystać aby włączyć nową.

Filmy za darmo online do wyboru z katalogu wyselekcjonowanego, tak więc nie wszystko co na CHILI ale bezpłatnie, więc myślę że nie ma co narzekać i warto wypróbować platformę. Aktywacja do 31.01. 2020, a darmowe filmy należy obejrzeć do 01.03.2020

CHILI.tv kod promocyjny do wpisania na stronie “mam kod” jest zawsze taki sam tzn. TK34C9Z459LHLV

Chili.tv

– nie ma abonamentu miesięcznego, płacimy za konkretny wybrany film wtedy kiedy chcemy go obejrzeć
– filmy kosztują od 3,90 do ok 14,90zł za wypożyczenie i od ok 19,90 za zakup na stałe do swojego katalogu.
– po wypożyczeniu mamy jeden miesiąc na obejrzenie wybranego tytułu, ale gdy już go uruchomimy to zostaje 48 godzin od rozpoczęcia oglądania, później film zniknie z wypożyczonych.
– okazja nie daje dostępu do pełnego katalogu Chili a jedynie do katalogu wyselekcjonowanego, po “zakupie” filmu z tego katalogu środki są pobierane z bonusu z tej okazji, wybranie filmów z poza katalogu wymaga uiszczenia opłaty osobno wg cennika danego filmu.

Chili kod bonusowy pozwalający za darmo wypożyczać filmy w VOD. CHILI filmy w streamingu oraz do pobrania filmy i seriale z lektorem lub napisami po polsku. Dzięki vod możesz oglądać wszystkie największe nowości filmowe w zaciszu Twojego domu.  Znajdź filmy których nie ma ani na Netflix ani na HBO GO. CHILI jest dostępne na wszystkich urządzeniach: Smart TV, komputer, tablet oraz smartfon.