CHILI.tv filmy za darmo

2023-01-01 0 przez Pliki

CHILI.tv filmy za darmo online i do pobrania kod rabatowy i promocyjny. Prawdziwa okazja dla kinomaniaków do wykorzystania na VOD Chili.tv Kod na darmowy film w serwisie vod Chili spora kolekcja do wyboru. Kod to summerchili i trzeba go wpisać na tej stronie pl.chili.com/pro…ion i się zarejestrować albo zalogować. ale nie ma potem abonamentu. Można sobie wypożyczyć film za darmo z ich kolekcji, jest tam dużo do wyboru. Fajna strona podobna do polskiej Player

Kartę podarunkową lub kod rabatowy możesz otrzymać w ramach promocji organizowanej przez nas lub przez naszego Partnera. Karta podarunkowa to również karta przedpłacona, którą można doładować wirtualny portfel na Twoim profilu CHILI.

AKTYWUJ TWOJĄ KARTĘ PODARUNKOWĄ LUB KOD RABATOWY na stronie https://pl.chili.com/promotion

Wszystkie najlepsze filmy prosto z kina bezpośrednio w Twoim domu! Odkryj filmy z ogromnego katalogu CHILI, dostępne na wszystkich urządzeniach .

Chili Kod rabatowy przetestowany na aktywnym koncie i działa bezproblemowo, jeżeli macie aktywną jakąś inną kartę promocyjną to należy ją wykorzystać aby włączyć nową.

Filmy za darmo online do wyboru z katalogu wyselekcjonowanego, tak więc nie wszystko co na CHILI ale bezpłatnie, więc myślę że nie ma co narzekać i warto wypróbować platformę. Aktywuj darmowe filmy

CHILI.tv kod promocyjny do wpisania na stronie „mam kod” jest zawsze taki sam tzn. summerchili

Chili.tv

– nie ma abonamentu miesięcznego, płacimy za konkretny wybrany film wtedy kiedy chcemy go obejrzeć
– filmy kosztują od 3,90 do ok 14,90zł za wypożyczenie i od ok 19,90 za zakup na stałe do swojego katalogu.
– po wypożyczeniu mamy jeden miesiąc na obejrzenie wybranego tytułu, ale gdy już go uruchomimy to zostaje 48 godzin od rozpoczęcia oglądania, później film zniknie z wypożyczonych.
– okazja nie daje dostępu do pełnego katalogu Chili a jedynie do katalogu wyselekcjonowanego, po „zakupie” filmu z tego katalogu środki są pobierane z bonusu z tej okazji, wybranie filmów z poza katalogu wymaga uiszczenia opłaty osobno wg cennika danego filmu.

Chili kod bonusowy pozwalający za darmo wypożyczać filmy w VOD. CHILI filmy w streamingu oraz do pobrania filmy i seriale z lektorem lub napisami po polsku. Dzięki vod możesz oglądać wszystkie największe nowości filmowe w zaciszu Twojego domu.  Znajdź filmy których nie ma ani na Netflix ani na HBO GO. CHILI jest dostępne na wszystkich urządzeniach: Smart TV, komputer, tablet oraz smartfon.