Netflix za darmo 2024 po polsku

2024-01-01 10 przez Pliki

Jak mieć Netflix za darmo w Polsce z konta znajomego bez hasła? Serwis Netflix to największa wypożyczalnia filmów na świecie poprzez media strumieniowe. Nowa promocja wypróbuj bezpłatnie przez 21 dni, wystarczy anulować członkostwo w ciągu 21 dni od zakupu, a środki za zakup abonamentu zostaną automatycznie zwrócone. Z oferty Netflix za darmo na 21 dni mogą skorzystać wyłącznie nowi użytkownicy.

Nowy sposób na Netflix za darmo 2024 – firma DoNotPay czyli po polsku Nie płać stworzyła wtyczkę do przeglądarki Chrome która pozwala na udostępnienie komuś konta VOD, typu Netflix, Spotify czy Amazon Prime, bez podawania danych w formie loginu i hasła.

Pobierz wtyczkę DoNotPay oficjalnie jest kompatybilna z Chrome, działa też z Edge Chromium. Wymaga bezpłatnej rejestracji.

Wchodząc na Polską stronę jak założyć Netflix za free aby oglądać nie dostaniemy już miesiąca darmowego testowania usługi ze względu na to że użytkownicy nadużywali tą opcję zakładająć nowe konta na inne dane. Darmowy Netflix ściągnie odcinki seriali na twój smartfon przez aplikację mobilną jeśli masz dostęp do Wi-Fi. Inteligentne pobieranie możemy włączyć w karcie „Pobrane pliki” w aplikacji dla Android. Powrót promocji Netflix darmowy miesiąc na okres próbny w prezencie od obecnego użytkownika serwisu. Link przygotowany przez Netflix można wysłać za pomocą e-mail, Facebook, Messenger, Twitter oraz WhatsApp.  Promocja niestety nie dla osób mieszkających w naszym kraju. Bezpłatnie filmy obejrzymy na CDA i Zalukaj bez limitu.

Jak oglądać Netflix za darmo w Polsce?

Teraz po wejściu na stronę www.netflix.com zostaniemy przekierowani na jej polski odpowiednik netflix.com/pl/  Jeśli po miesiącu oglądania filmów za darmo uznasz, że Netflix po polsku nie jest dla Ciebie, nie ma problemu. Nie masz żadnych zobowiązań. Możesz w każdej chwili anulować subskrypcję online. Jak oglądać Netflix za darmo?

Testujemy dostępność i czas trwania bezpłatnej wersji próbnej, aby lepiej zrozumieć wartość platformy. Jak zdobyć Netflix za darmo wykop dla użytkowników. Testy te zazwyczaj różnią się pod względem czasu ich trwania i regionów, w których występują. Nie muszą też oznaczać wprowadzenia testowanych zmian na stałe.

netflix

Oglądaj filmy online za darmo, seriale i programy w dowolnym miejscu i o każdej porze – spersonalizowane dla Ciebie. Darmowe konto Netflix oglądaj na telewizorze filmy online Smart TV, PlayStation, Xbox, Chromecast, Apple TV, odtwarzacze Blu-ray i nie tylko.

Jak założyć Netflix darmowy miesiąc bez karty kredytowej oglądaj od razu lub pobierz i obejrzyj później. Dostępne na telefonach i tabletach, w każdym miejscu. Korzystaj z dowolnego komputera. Oglądaj filmy za darmo na Netflix.com/pl/

Jak mieć Netflix za darmo ?

Wybierz plan i oglądaj do woli. Rozpocznij bezpłatny miesiąc Netflix za darmo. Możesz zmienić plan na wyższy lub niższy w dowolnym momencie.

 • Dostępna jakość Ultra HD
 • Liczba ekranów do jednoczesnego oglądania 1, 2 lub 4
 • Oglądaj na laptopie, telewizorze, telefonie i tablecie
 • Nieograniczona oferta filmów, seriali i programów
 • Możesz anulować członkostwo w każdej chwili
 • Pierwszy miesiąc oglądania filmów online za darmo

Oglądaj filmy online, seriale i programy z serwisu Netflix online lub przesyłaj je do telewizora Smart TV, konsoli do gier, komputera PC bądź Mac, urządzenia przenośnego i tabletu. Dostępność filmów w rozdzielczości HD i Ultra HD zależy od parametrów połączenia internetowego i możliwości urządzenia. Kasujcie ciasteczka i polujcie na 30dni za darmo bez pobierania opłaty.

Najpopularniejsze filmy i seriale na Netflix w Polsce w 2024 roku

Pierwsze miejsce ma polski Wiedźmin , dalej mamy „Dwóch papieży”, „Irlandczyk„, „6 Underground” „Zabójczy rejs„, „Stranger Things 3” czy 3. sezon „Domu z papieru”. „Sex Education” , film „Potrójna granica”, Jak romantycznie!, Park Jurajski: Obóz Kredowy, Więź, Morderstwo po amerykańsku: Zwyczajna rodzina, Escape room, Hubie ratuje Halloween, Psi patrol, Ratched, Czarny Mercedes, Enola Holmes, Emily w Paryżu, Star Trek. Discovery, Barbarzyńcy, Dash i Lily , Bronx, Wystrzałowa miss, Randki od święta, Prezenty z nieba, SpongeBob Fil: Na ratunek, Gambit królowej.

Popularne filmy i seriale na Netflix. Co warto obecnie znać? [TOP 10]

Fair play
Tyler Rake 2
Sklonowali Tyrone’a
Zabójca
Zostaw świat za sobą
Gad
Zdumiewająca historia Henry’ego Sugara
Nie jesteś zaproszona mną moją Bat Micwę
Hrabia
Balerina

„Nie patrz w górę”, Arcane, Niewybaczalne, Sprzątaczka, Squid game, „Cobra Kai”, Emily w Paryżu, „Dziewczyna z Oslo”, „The Silent Sea”, Dom z papieru, Lupin czy „Zostań przy mnie”.

Najlepsze seriale na Netflix 2023

 • 1670
 • One Piece
 • Informacja zwrotna
 • Beckham
 • Ciała
 • Zabić ból
 • Zagłada domu Usherów
 • Dyplomatka
 • Światło, którego nie widać
 • Morderczynie


Jak założyć Netflix za darmo na zawsze każdy chciałby mieć ale nie ma tak dobrze – trzeba wykupić subskrypcje, cennik nie jest wygórowany od 34zł za Podstawowy, 43zł za Standard lub 52zł za Premium – serwis z filmami online Netflix za free promocja play działa już w 55 krajach i ma ponad 62 miliony subskrybentów.