Netflix za darmo na miesiąc w Polsce – jak oglądać?

21 marca 2019 0 przez Admin

Netflix za darmo na miesiąc w Polsce – największa wypożyczalnia filmów DVD na świecie, oferująca za stałą opłatą wypożyczanie filmów poprzez media strumieniowe. Wchodząc na Polską stronę Netflix nie dostaniemy już miesiąca darmowego testowania usługi ze względu na to że użytkownicy nadużywali tą opcję zakładająć nowe konta na inne dane. Netflix ściągnie odcinki seriali na twój smartfon przez aplikację mobilną jeśli masz dostęp do Wi-Fi. Inteligentne pobieranie możemy włączyć w karcie „Pobrane pliki” w aplikacji dla Android.

Jak oglądać Netflix za darmo w Polsce?

Teraz po wejściu na stronę www.netflix.com zostaniemy przekierowani na jej polski odpowiednik netflix.com/pl/  Jeśli po miesiącu oglądania filmów za darmo uznasz, że Netflix po polsku nie jest dla Ciebie, nie ma problemu. Nie masz żadnych zobowiązań. Możesz w każdej chwili anulować subskrypcję online. Jak oglądać Netflix za darmo?

“Testujemy dostępność i czas trwania bezpłatnej wersji próbnej, aby lepiej zrozumieć wartość platformy Netflix dla użytkowników. Testy te zazwyczaj różnią się pod względem czasu ich trwania i regionów, w których występują. Nie muszą też oznaczać wprowadzenia testowanych zmian na stałe.”

netflix

Oglądaj filmy online za darmo, seriale i programy w dowolnym miejscu i o każdej porze – spersonalizowane dla Ciebie.

Darmowe konto Netflix oglądaj na telewizorze filmy online
Smart TV, PlayStation, Xbox, Chromecast, Apple TV, odtwarzacze Blu-ray i nie tylko.

Netflix darmowy miesiąc bez karty kredytowej oglądaj od razu lub pobierz i obejrzyj później
Dostępne na telefonach i tabletach, w każdym miejscu.

Korzystaj z dowolnego komputera
Oglądaj filmy za darmo na Netflix.com/pl/

Netflix za darmo na miesiąc w Polsce

Wybierz plan i oglądaj do woli. Rozpocznij bezpłatny miesiąc Netflix za darmo. Możesz zmienić plan na wyższy lub niższy w dowolnym momencie.

  • Dostępna jakość Ultra HD
  • Liczba ekranów do jednoczesnego oglądania 1, 2 lub 4
  • Oglądaj na laptopie, telewizorze, telefonie i tablecie
  • Nieograniczona oferta filmów, seriali i programów
  • Możesz anulować członkostwo w każdej chwili
  • Pierwszy miesiąc oglądania filmów online za darmo

Oglądaj filmy online, seriale i programy z serwisu Netflix online lub przesyłaj je do telewizora Smart TV, konsoli do gier, komputera PC bądź Mac, urządzenia przenośnego i tabletu. Dostępność filmów w rozdzielczości HD i Ultra HD zależy od parametrów połączenia internetowego i możliwości urządzenia.

Netflix za darmo na zawsze każdy chciałby mieć ale nie ma tak dobrze – trzeba wykupić subskrypcje, cennik nie jest wygórowany od 34zł za Podstawowy, 43zł za Standard lub 52zł za Premium – serwis z filmami online Netflix działa już w 55 krajach i ma ponad 62 miliony subskrybentów.