Rayman Origins za darmo na PC

2021-12-13 0 przez Pliki

Rayman Origins za darmo na PC do pobrania od Ubisoft w dniach 14.12 – 22.12. Gra dostępna będzie od 14:00 14.12 do 22 grudnia do godziny 10:00. Na swoje 35. urodziny Ubisoft rozdaje grę Rayman Origins na PC.

Rayman Origins to platformowa przygoda z przewijaniem bocznym 2D HD dla maksymalnie czterech graczy w drużynie! W Rayman Origins na nowo odkrywasz magiczny świat Raymana z jego legendarną rozgrywką 2D, która

podbiła serca milionów fanów… Gdy na oczyszczone sny najeżdżają „niesforni” Darktoons, rada wróżek rusza z pomocą Raymanowi. Ale bohater światła nie wydaje się dorównywać… Więc do tego zadania łączy siły ze swoim najlepszym przyjacielem Globoxem i dwoma sprytnymi czarodziejami, małymi. Razem tworzą najszczęśliwszy zespół bohaterów na świecie. Wyruszyłeś, aby przywrócić spokój na rozjaśnienie snów i nie dopuścić, aby twój ukochany dom rozpłynął się w nic, jak w złym śnie…

Michel Ancel, uznany twórca Rayman®, Beyond Good & Evil® oraz Raving Rabbids®, powraca do podstaw w swoim najnowszym tytule Rayman Origins to platformowa gra przygodowa 2D w HD, przeznaczona dla maksymalnie czterech graczy!

Rayman Origins odkrywasz na nowo magiczny świat Raymana dzięki legendarnej rozgrywce 2D, która podbiła serca milionów fanów…

Kiedy oczyszczanie snów zostaje zaatakowane przez „niesfornych” Darktoonów, rada wróżek pospiesznie wzywa Raymana na pomoc. Ale bohater światła nie wydaje się dorównywać… Więc do tego zadania łączy siły ze swoim najlepszym przyjacielem Globoxem i dwoma sprytnymi czarodziejami, małymi. Razem tworzą najszczęśliwszy zespół bohaterów na świecie. Wyruszyłeś, aby przywrócić spokój na rozjaśnienie snów i nie dopuścić, aby twój ukochany dom rozpłynął się w nic, jak w złym śnie…

Rayman Origins

 • Odrodzenie legendy Jump 'n’ Run
  Minęło 15 lat od pojawienia się pierwszego Raymana. Rayman Origins przywraca wiele klasycznych postaci w ich oryginalnej formie 2D, a także mnóstwo nowych postaci i krajobrazów. Gracze odkrywają korzenie Raymana, rekonstruując historię Clearance of Dreams i odkrywając prawdziwe pochodzenie Raymana.
 • 4-osobowa rozgrywka typu jump-in / jump-out, kooperacja
  Gracze mogą grać samotnie jako Rayman w kampanii solo, ale mogą też zadzwonić do trzech znajomych w dowolnym momencie, aby zagrać w Globox lub jedno z dwójki dzieci. Gracze mogą zrezygnować w dowolnym momencie bez narażania postępów innych.
 • Unikalne podejście 2D
  Rozwijający się świat z ponad 100 postaciami i dwunastoma wyjątkowymi krajobrazami, stworzony przez jednych z najbardziej znanych artystów i animatorów w branży gier. Artystyczne podejście do projektowania 2D podbije serca fanów skakania i biegania oraz wprowadzi nową generację do jednej z najpopularniejszych postaci w świecie gier wideo – w jej oryginalnej formie 2D.
 • Duży plac zabaw
  Rayman Origins zawiera ponad 50 poziomów ze skoncentrowaną zabawą 2D skacz i biegaj dla wszystkich grup wiekowych i typów gier. W trakcie gry zdobywasz nowe umiejętności i możesz wrócić do już ukończonych poziomów, aby odkrywać nieodkryte ścieżki i tajemnice.
 • Zróżnicowana rozgrywka
  Rayman Origins to gra typu „przeskocz i biegnij”, ale zawiera również elementy z wielu innych gatunków gier. Rayman, Globox i maluchy zdobywają w trakcie przygody unikalne umiejętności, takie jak pływanie, nurkowanie i rewelacyjne „helikopterowe włosy”. Gra oferuje również liczne przerywniki akcji, przygody i bijatyki.
 • Epickie walki z bossami
  Gigantyczny różowy potwór z setkami oczu, obsesyjny górski golem, wredna, stokrotkowa roślina pijąca sok: w Rayman Origins gracz musi przejść tę i wiele innych wymagających starć!
 • Garstka bardzo utalentowanych artystów i programistów
  Rayman Origins jest rozwijana przez zespół UBIart w Montpellier i jest oparta na frameworku UBIart, grze open source zaprojektowanej przez Michela Ancela, która umożliwia artystom i programistom szybkie tworzenie grafiki i elementów gry o najwyższej jakości i sprawnie się rozwijać. To podejście „gry garażowej” doprowadziło do ogromnego postępu w kreatywności i innowacyjności.

Pobierz Rayman Origins za darmo na komputer PC pełóna wersja gry https://store.ubi.com/de/rayman-origins/56c4948888a7e300458b47dc.html