Cities Skylines Green Cities DLC za darmo

23 czerwca 2020 0 Pliki

Cities Skylines Green Cities DLC za darmo na Xbox ONE do pobrania przez kilka dni dla graczy. Gra po przypisaniu do konta zostanie z Wami już na zawsze.

Cities: Skylines – Green Cities to ciekawy dodatek, który z pewnością przyda się miłośnikom zielonych miast. Jeżeli chciałbyś, by Twoje miast o w grze było w pełni ekologiczne, zainwestuj w ten dodatek. Rozszerzenie dodaje 350 nowych elementów, dzięki którym będziesz mógł usprawnić swoje miasto pod względem ekologicznym.

Dodatek oferuje nowe możliwości dla graczy chcących zbudować przyjazne naturze miasta. Dodatek dodaje 350 nowych elementów dla podstawowej gry, zapewniając ogromny wybór nowych opcji wizualnych, przyjaznych dla środowiska budynków, sklepów organicznych, elektrycznych pojazdów, oraz nowych służb zaprojektowanych, by zanieczyszczenia stały się osobliwą pieśnią przeszłości.

Gra Cities Skylines Green Cities do pobrania

Gracze mogą tworzyć bardziej zróżnicowane miasta, lub działać całkowicie proekologicznie wraz ze wzrostem populacji w mieście. Nowe służby w grze i budynki pojawiają się obok poprawek względem hałasu i zanieczyszczenia środowiska, nareszcie czyniąc niebo bezpieczniejszym dla Ćwierkacza.

Pobierz Cities Skylines Green Cities DLC za darmo pełna wersja gry po polsku. https://www.microsoft.com/pl-pl/p/cities-skylines-green-cities/bqfw6wdvklj4?activetab=pivot:overviewtab