Cities Skylines za darmo do pobrania

2022-05-19 0 przez Pliki

Cities Skylines za darmo do pobrania od Google Stadia Pro. Bezpłatnie dodaj grę do swojego konta. Promocja ograniczona czasowo wyłącznie dla subskrybentów premium Stadia. Popularna gra Cities: Skylines to nowoczesne spojrzenie na klasyczny symulator miasta. Innowacyjne elementy rozgrywki pozwolą poczuć prawdziwe emocje i zmierzyć się z wyzwaniem, jakim jest tworzenie i utrzymanie prawdziwej, tętniącej życiem metropolii, dzięki rozbudowie klasycznej mechaniki. Gra po przypisaniu do konta zostanie z Wami już na zawsze.

 Twórcy serii Cities in Motion przedstawiają symulator miasta z kompleksowym systemem transportu. Gracz może także wprowadzać modyfikacje, aby dostosować rozgrywkę do swojego stylu i zrównoważyć wielopoziomową, złożoną symulację. Ogranicza Cię jedynie Twoja wyobraźnia, więc weź sprawy w swoje ręce i mierz jak najwyżej!

Wielopoziomowa i wymagająca symulacja

Pierwsze kroki są łatwe, ale budowa prawdziwego, żyjącego miasta to nie lada wyzwanie. Zostań burmistrzem i zmierz się z niełatwym zadaniem zrównoważenia wydatków na kluczowe elementy metropolii — takie jak edukacja, wodociągi, elektryczność, policja, straż pożarna, ochrona zdrowia i wiele innych — a wszystko to w systemie rzeczywistej ekonomii. Mieszkańcy Twojego miasta reagują w autentyczny sposób na zróżnicowane scenariusze rozgrywki.

Szczegółowa symulacja miejskiego ruchu

Studio Colossal Order przekuło bogate doświadczenie, zdobyte dzięki serii Cities in Motion, na realistyczny i starannie zaprojektowany system transportu miejskiego.

Dzielnice i przepisy

Zostań kimś więcej niż tylko administratorem za ratuszowym biurkiem. Przyznanie poszczególnym częściom miasta statusu dzielnic spowoduje zastosowanie w nich określonej polityki, a Tobie pozwoli uzyskać status burmistrza własnej metropolii.

Cities: Skylines – Green Cities to ciekawy dodatek, który z pewnością przyda się miłośnikom zielonych miast. Jeżeli chciałbyś, by Twoje miast o w grze było w pełni ekologiczne, zainwestuj w ten dodatek. Rozszerzenie dodaje 350 nowych elementów, dzięki którym będziesz mógł usprawnić swoje miasto pod względem ekologicznym.

Dodatek oferuje nowe możliwości dla graczy chcących zbudować przyjazne naturze miasta. Dodatek dodaje 350 nowych elementów dla podstawowej gry, zapewniając ogromny wybór nowych opcji wizualnych, przyjaznych dla środowiska budynków, sklepów organicznych, elektrycznych pojazdów, oraz nowych służb zaprojektowanych, by zanieczyszczenia stały się osobliwą pieśnią przeszłości.

Gra Cities Skylines do pobrania

Gracze mogą tworzyć bardziej zróżnicowane miasta, lub działać całkowicie proekologicznie wraz ze wzrostem populacji w mieście. Nowe służby w grze i budynki pojawiają się obok poprawek względem hałasu i zanieczyszczenia środowiska, nareszcie czyniąc niebo bezpieczniejszym dla Ćwierkacza.

Pobierz Cities Skylines za darmo pełna wersja gry po polsku. https://stadia.google.com/game/cities-skylines-stadia-edition