GeForce NOW za darmo graj online w najnowsze gry

2023-09-01 0 przez Pliki

GeForce NOW za darmo graj online w najnowsze gry przez miesiąc bezpłatnie lub 3 miesiące za 25 zł. Można się rejestrować i grać w nowe gry bez potrzeby mocnego komputera, wymagany jednak szybki internet. Usługa Nvidia GeForce NOW pozwala grać w gry ze swojej biblioteki (Steam, Epic, itd) przy wykorzystaniu streamingu.

Właściciele Chromebooków mogą obecnie otrzymać NVIDIA GeForce NOW na 3 miesiące za darmo. Normalnie kosztuje 49zł za Priority miesięcznie i 99zł za Ultimate.

Obowiązują warunki i postanowienia. Oferta ważna do 15.01.2024.

Z tego co piszą na mydealz to oferta zarówno dla nowych jak i obecnych użytkowników GeForce NOW.

Promocja GeForceNow na 6 miesięcy za darmo dla posiadaczy TV LG

Kod rabatowy indywidualny – wyświetla się po wejściu w banner „Get 6 Months Free promotion” w LG store. Jest tam również instrukcja jak założyć konto (kod QR) w usłudze.

Darmowy miesiąc usługi GeForce Now dla klientów Ubisoft w Google Stadia oraz przeniesie gier do Ubisoft Connect.

Jeśli kupiliśmy w Google Stadia grę od wydawcy Ubisoft (pewnie trzeba było się zalogować w grze) to dostaniemy informację na maila z konta Ubisoft o przeniesieniu swoich gier do Ubisoft Connect (licząc refundację od Google to mamy je za darmo) oraz darmowym miesiącu usługi GeForce Now Priority, w ramach kodu dostępnego po zalogowaniu. Kod można wykorzystać tylko raz, do 31 marca do godziny 16.00.

Aby zrealizować swój kod:
1. Przejdź na stronę redeem.nvidia.com.
2. Wpisz kod GeForce NOW.
3. STWÓRZ darmowe konto NVIDIA lub ZALOGUJ się na swoim istniejącym koncie GeForce NOW.
4. Postępuj według wskazówek na ekranie, aby aktywować promocję.

Logujemy się do swojego konta Steam, Battle.net, Origin, Uplay i GOG , gra jest odpalana na ich komputerach a Ty po prostu grasz na przekazywanym obrazie. Najważniejsze jes to że postępy i osiągnięcia są zapisywane i synchronizowane, dzięki czemu grą można cieszyć się na wielu urządzeniach.

GeForce NOW dostępny jest na komputery z systemami Windows i Mac, na smartfonach z Androidem, Smart TV, a w przyszłości pojawi się nawet na Chromebookach. Usługa już teraz jest w pełni kompatybilna z ponad 300 grami. GeForce NOW darmowa wersja to standardowy dostęp do gier pozwala tylko na godzinną sesję. Wersję płatna Founders GeForce NOW, będziecie łączeni priorytetowo, jedna sesja potrwa do 6 godzin, a ponadto będziecie mogli aktywować ray tracing. Pierwszy rok usługa kosztuje 25 złotych/mc, przy czym pierwsze trzy miesiące będzie można grać za darmo. Minimalne wymagania to szybki internet o przepustowości co najmniej 20 Mb/s . Usługa GeForce NOW dostępna po polsku pod adresem https://www.nvidia.com/pl-pl/geforce-now