GeForce NOW za darmo graj online w najnowsze gry

2021-02-01 0 przez Pliki

GeForce NOW za darmo graj online w najnowsze gry przez miesiąc bezpłatnie lub 3 miesiące za 25 zł. Można się rejestrować i grać w nowe gry bez potrzeby mocnego komputera, wymagany jednak szybki internet. Usługa Nvidia GeForce NOW pozwala grać w gry ze swojej biblioteki (Steam, Epic, itd) przy wykorzystaniu streamingu.

Logujemy się do swojego konta Steam, Battle.net, Origin, Uplay i GOG , gra jest odpalana na ich komputerach a Ty po prostu grasz na przekazywanym obrazie. Najważniejsze jes to że postępy i osiągnięcia są zapisywane i synchronizowane, dzięki czemu grą można cieszyć się na wielu urządzeniach.

GeForce NOW dostępny jest na komputery z systemami Windows i Mac, na smartfonach z Androidem, Smart TV, a w przyszłości pojawi się nawet na Chromebookach. Usługa już teraz jest w pełni kompatybilna z ponad 300 grami. GeForce NOW darmowa wersja to standardowy dostęp do gier pozwala tylko na godzinną sesję. Wersję płatna Founders GeForce NOW, będziecie łączeni priorytetowo, jedna sesja potrwa do 6 godzin, a ponadto będziecie mogli aktywować ray tracing. Pierwszy rok usługa kosztuje 25 złotych/mc, przy czym pierwsze trzy miesiące będzie można grać za darmo. Minimalne wymagania to szybki internet o przepustowości co najmniej 20 Mb/s . Usługa GeForce NOW dostępna po polsku pod adresem https://www.nvidia.com/pl-pl/geforce-now