City of Brass za darmo

2022-03-24 0 przez Pliki

City of Brass za darmo do pobrania pełna wersja gry od Epic Games w promocji od 31 marca do 7 kwietnia, 17.00 będzie do odebrania bezpłatnie na komputer PC.

Wciel się w śmiałego złodzieja w City of Brass, przygodowej grze pierwszoosobowej od twórców BioShock. Mając bułat i wszechstronny bicz, będziesz smagać, ciąć i wabić przeciwników, a także zastawiać na nich pułapki. Wszystko po to, by w wyznaczonym czasie dostać się do serca bogatej metropolii w stylu „Tysiąca i jednej nocy” – inaczej czeka Cię pewna śmierć.

Zostań nieustraszonym złodziejem w Mosiężnym Mieście, w pierwszoosobowej morderczej grze typu wzorowanej na baśniach z tysiąca i jednej nocy. Uzbrojeni w bułat i bicz gracze będą mogli rabować, rozbrajać, oszałamiać lub rozbijać wszystko na kawałki, a także robić uniki, ciąć i używać podstępów, aby przedrzeć się przez hordy nieumarłych i dotrzeć do zakończenia kolejnych poziomów zanim przesypie się klepsydra Piasku Czasu. Po drodze będą zbierać skarby, rabować skrzynie z bronią i udoskonaleniami oręża lub potężnymi relikwiami. Ale i samo miasto pokaże swoje kły – gracze będą musieli przeskakiwać przez jamy, prześlizgiwać się pod ostrzami, uchylać się przed włóczniami i strzałami, unikać albo wykorzystywać ruchome chodnikowe płyty, oraz obchodzić zasadzki z trującymi gazami – jednocześnie wykorzystując wszystkie te niebezpieczeństwa do walki z przeciwnikami.

W mieście uwięzione zostały dżiny, w większość przyjazne, które chętnie wymienią bonusy w zamian za łup lub udzielą życzeń dających potężną przewagę lub możliwość zapłacenia okupu.

City of Brass do pobrania

Rytmiczne przemienne manipulowanie szablą oraz biczem zostało starannie skorelowane z poruszaniem się biegiem, kucaniem, prześlizgiwaniem się i przeskakiwaniem przeszkód, oddając płynne, zbalansowane poczucie naturalnego ruchu i walki wręcz. Gra zaprojektowana została tak, by zagwarantować dużą grywalność zachęcając do różnych kombinacji rozgrywki w stale zmieniającym się, ale logicznym, proceduralnie generowanym świecie. Gracze będą często, i na dość straszliwe sposoby, ginąć w Mosiężnym Mieście – ale zawsze zechcą powrócić, by spróbować kolejny raz …

Pierwszoosobowa przygodowa gra akcji, inspirowana „Baśniami z tysiąca i jednej nocy”, stworzona przez twórców BioShock.

Pobierz City of Brass za darmo od Epic Games download https://store.epicgames.com/pl/p/city-of-brass