In Sound Mind za darmo

2022-03-16 0 przez Pliki

In Sound Mind za darmo do pobrania gra w pełnej wersji w Epic Games Store od 17 marca do 24 marca. Kolejna fajna okazja do ściągnięcia nowej gierki na komputer. To błyskotliwy, pierwszoosobowy horror psychologiczny, zawierający szalone zagadki, walki z wyjątkowymi bossami oraz oryginalną muzykę od The Living Tombstone.

Budzisz się na korytarzu w obcym budynku. Dostrzegasz, że otoczenie żyje własnym życiem, naprowadzając Cię na ślady ofiar, które zmarły na skutek jakiejś eksperymentalnej terapii. Szukasz odpowiedzi, lecz przed oczami przelatują Ci dziwaczne wizje następujących po sobie okropieństw oraz… kot imieniem Tonia.

In Sound Mind to pierwszoosobowy horror psychologiczny. W czasie przygody gracz wciela się w postać, która budzi się w tajemniczym budynku. Przemierzając jego korytarze, natrafia ona na ślady prowadzonych w tym miejscu eksperymentów medycznych.

In Sound Mind do pobrania

Akcja dzieje się w tajemniczym budynku. W jednym z jego korytarzy budzi się bohater gry. Eksplorując to miejsce, protagonista natrafia na ślady eksperymentów medycznych. Z czasem zaczyna doświadczać mrocznych wizji ukazujących historię prowadzonych w tym miejscu terapii, a także pewnego kota. Wraz z postępem w przygodzie bohater odzyskuje wspomnienia oraz odkrywa tajemnice skrywane przez budynek.

Zabawa w In Sound Mind opiera się na eksploracji pomieszczeń budynku i wchodzeniu w interakcję ze znalezionymi obiektami. Gracz na swojej drodze napotyka zagadki środowiskowe; często należy także wykorzystywać różne przedmioty znalezione w kolejnych lokacjach. Dodatkowo obiekt ten zamieszkany jest przez wiele wrogo nastawionych stworów, przed którymi obronić można się przy pomocy broni palnej.

Pobierz In Sound Mind za darmo gra na Epic Game Store https://store.epicgames.com/pl/free-games