Comodo BackUp – program do backupu danych

2017-01-01 0 przez Pliki

Comodo BackUp to bezpłatny program do backupu danych jest wydajnym narzędziem przeznaczonym do łatwego i szybkiego tworzenia kopii bezpieczeństwa ważnych danych.

Program umożliwia archiwizowanie nie tylko plików i folderów, ale także folderu dla wiadomości przychodzących w programie Microsoft Outlook.

Comodo BackUp program do backupu danych

oferuje tworzenie kopii bezpieczeństwa w trybie rzeczywistym w jednoczesną synchronizacją danych. Ponadto pozwala definiować zaawansowane reguły dla dodawanych zadań, a dzięki szczegółowym logom użytkownik jest na bieżąco informowany o postępie pracy i ewentualnych błędach pracy programu. Warto wspomnieć, że Comodo BackUp może być uruchamiany jako usługa systemowa.

  • Szybkie tworzenie kopii zapasowych bezcennych danych do szerokiej gamy nośników
  • Inteligentne Profile automatycznego wykrywania i typy dokumentów grupy, dzięki czemu można tworzyć ich kopie zapasowe za pomocą jednego kliknięcia
  • Krok po kroku kreatory umożliwiają tworzenie pierwszej kopii zapasowej w ciągu kilku minut
  • skaner plików Junk eliminuje duplikaty i pliki tymczasowe, więc nie trać czasu i miejsca na dysku
  • Free 10 GB miejsca do przechowywania plików online dla każdego użytkownika przez okres 90 dni

Comodo Backup to program do backupu danych łatwa w użyciu aplikacja, która pomaga użytkownikom domowym i biznesowym chronić swoje cenne dane przed uszkodzeniem lub utratą.

Aplikacja program do backupu danych posiada wiele innowacyjnych i zaawansowanych funkcji, podczas gdy proste zadanie zorientowany interfejs oznacza nawet początkujący użytkownicy mogą uruchomić swoje pierwsze zadanie kopii zapasowej w ciągu kilku minut.

Każdy użytkownik może spróbować 10 GB bezpiecznego przechowywania internetowym miejsca przez 90 dni za darmo.

Pobierz Comodo BackUp program do backupu danych za darmo na komputer z Windows.