Google Drive darmowy dysk w chmurze

2020-01-01 1 przez Pliki

Google Drive to darmowy dysk w chmurze wirtualny internetowy. Przechowuj, udostępniaj i otwieraj swoje pliki na dowolnym urządzeniu. Po instalacji na pulpicie znajdzie się ikonka Google Drive. Kiedy przejdziemy do folderu Google Drive uzyskamy możliwość przeprowadzania różnych operacji na plikach, a także wysyłania nowych danych. Przesyłać można pojedyncze pliki, oraz również całe foldery, dzięki czemu korzystanie z dysku jest proste i wygodne. Przechowuj zdjęcia, historie, projekty, rysunki, nagrania, filmy i inne pliki. Darmowe przechowywanie danych w chmurze online.

Google Drive został połączony i zintegrowany z Google Docs, dzięki czemu po zalogowaniu się do usługi znajdziemy w niej wszystkie dotychczas przesłane przez nas pliki i utworzone dokumenty. W ramach usługi Google Drive, użytkownik uzyska możliwość korzystania z bezpłatnego dysku sieciowego o pojemności 15GB. Dodatkową pojemność można sobie wykupić już za opłatą. Chmura bez limitów i za darmo? Zobacz jak założyć konto! Dysk google zwiększenie pojemności za darmo.

Darmowy dysk w chmurze

Udostępniaj pliki i foldery. W prosty sposób możesz umożliwić innym użytkownikom wyświetlanie lub pobieranie wybranych plików, a także wspólną pracę nad nimi. Nie musisz już wysyłać tych materiałów w załączniku do e-maila. Którą chmurę na przechowywanie plików wybrać? Darmowe miejsce na dysku google gratis w promocji z okazji urodzin.

Pliki z Dysku Google możesz wyświetlić na dowolnym smartfonie, tablecie czy komputerze. Gdziekolwiek się wybierzesz, pliki zawsze będą pod ręką. Jaki dysk w chmurze wybrać? Onedrive, Dropbox czy Google Dysk online.

Pobierz Google Drive za darmo https://www.google.com/drive/