AntiBrowserSpy blokowanie śledzenia w przeglądarce

2020-01-01 0 przez Pliki

AntiBrowserSpy blokowanie śledzenia w przeglądarce to narzędzie do zarządzania ustawieniami prywatności i bezpieczeństwa w przeglądarkach internetowych Microsoft Internet Explorer od wersji 8, Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox, Apple Safari i Opera. Program wyłącza wszystkie funkcje wysyłające informacje z naszego komputera na serwery producenta danego programu. AntiBrowserSpy usuwa z komputera ślady korzystania z internetu – historię przeglądanych stron, wpisywane adresy i pliki cache, a także tworzy kopie zapasowe ustawień przeglądarek – zakładki, ciastka, hasła, historia, certyfikaty, wtyczki i widżety.

Blokowanie śledzenia w przeglądarce

  • Zapobiega szpiegowaniu AntiBrowserSpy wyłącza ukryte funkcje szpiegowskie przeglądarek.
  • Usuwa ślady internetowe AntiBrowserSpy czyści ślady twoich działań związanych z surfowaniem: pamięć podręczna przeglądarki, historia i pliki cookie.
  • Skuteczny bloker reklam. Z odpowiednim rozszerzeniem przeglądarki już nigdy nie będziesz musiał znosić irytujących reklam!

AntiBrowserSpy wyłącza ukryte funkcje szpiegowskie swoich przeglądarek i tworzy kopie zapasowe wszystkich ustawień przeglądarki. AntiBrowserSpy sprawia, że ​​bardzo łatwo kontrolować wszystkie ustawienia przeglądarki. Z jednym kliknięciem myszki można skonfigurować ustawienia wszystkich przeglądarek i wyłączać nawet ukryte funkcje szpiegowskie.

AntiBrowserSpy może zautomatyzować wszystkie główne funkcje. Na przykład może usunąć wszystkie pliki cookie podczas uruchamiania systemu Windows. Program oferuje przyjazny interfejs użytkownika i wiele szczegółowych informacji dla każdej funkcji.

Uniwersalne narzędzie bezpieczeństwa, który sprawia, że ​​znacznie łatwiej jest monitorować i utrzymywać swoją prywatność przeglądania.

Pobierz AntiBrowserSpy za darmo pełna wersja na Windows 10, 8, 7 https://www.abelssoft.de/en/windows/security-privacy/antibrowserspy