Darmowa nauka niemieckiego aplikacja na telefon

2020-01-01 0 przez Pliki

Darmowa nauka niemieckiego aplikacja na telefon Android. Prosta nauka języka niemieckiego poprzez codzienne darmowe lekcje. Kurs Mondly nauczy języka niemieckiego szybko i łatwo każdego początkującego. Już po kilku minutach zapamiętasz podstawowe niemieckie słownictwo, będziesz budować zdania, mówić po niemiecku całymi wyrażeniami i nabierać umiejętności konwersacyjnych. Darmowe lekcje niemieckiego poprzez zabawę poprawią zasób słownictwa, gramatykę i wymowę. Bezpłatna metoda nauki języków obcych na telefonie.

Korzystając z ćwiczeń językowych po niemiecku dla części “reading”, “listening”, “writing” i konwersacji, zaopatrzonych także w słowniczek niemiecki, tabele gramatyczne i najnowocześniejszą technologię rozpoznawania mowy, poczujesz się jakbyś miał swojego osobistego nauczyciela języka niemieckiego zawsze przy sobie.

Ściągnij naukę lekcji językowych niemieckiego i ciesz się korzyściami nauki nowego języka do końca życia. Zanim się zorientujesz, dzięki aplikacji i lekcjom niemieckiego nauczysz się 5000 słów i wyrażeń po niemiecku, zbliżysz się do opanowania języka niemieckiego dla początkujących.

Pobierz Darmowa nauka niemieckiego aplikacja na telefon Android. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.atistudios.italk.de