Android 12 do pobrania za darmo

2022-05-28 0 przez Pliki

Android 12 do pobrania za darmo pełna wersja po polsku. Najnowszy Android 12 zapewnia jeszcze bardziej osobiste, bezpieczne i bezwysiłkowe wrażenia na naszym urządzeniu. Wyposażony w całkowicie przeprojektowany interfejs użytkownika, nowe funkcje prywatności w systemie, które zostały zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie użytkownika i zapewniają kontrolę, oraz bardziej płynne sposoby na przejście od razu do rozgrywki, a nawet przełączenie się na nowe urządzenie.

Systemm operacyjny, który oferuje dynamiczne funkcje kolorów, które mogą zmienić Twoje wrażenia na podstawie tapety i responsywnego ruchu, który reaguje na dotyk. Nawet widżety zostały odświeżone, a ulubione osoby są zawsze dostępne na ekranie głównym. A dzięki bardziej przestronnemu przeprojektowaniu, optymalizacji kontrastu kolorów i nowym funkcjom pomagającym osobom niedowidzącym, Android 12 został zaprojektowany tak, aby był dostępny dla jeszcze większej liczby użytkowników.

Android 12 zmienia cały interfejs użytkownika, od kształtów, światła i ruchu, po konfigurowalne kolory systemowe, które można dostosować do siebie. Zaprojektowany od nowa, aby był bardziej przestronny i wygodny, jest to nasz najbardziej wyrazisty, dynamiczny i osobisty system operacyjny w historii.

Zmień tapetę na swoim Pixelu, a całe środowisko Androida 12 dopasuje się do siebie. Korzystając z zaawansowanych algorytmów wyodrębniania kolorów, możesz łatwo spersonalizować wygląd całego telefonu, w tym powiadomienia, ustawienia, widżety, a nawet wybrane aplikacje.

Całkowicie nowy widżet konwersacji umieszcza rozmowy z osobami, na których Ci zależy, z przodu i na środku ekranu głównego, dzięki czemu nigdy nie przegapisz czatu z bliskimi. Możesz nawet szybko zobaczyć nieodebrane połączenia, urodziny i nie tylko.

Jak zainstalować Android 12 ? System został zaprojektowany z myślą o Twoim bezpieczeństwie. Dzięki nowym, łatwym w użyciu, zaawansowanym funkcjom prywatności będziesz mieć spokój, wiedząc, że masz kontrolę nad tym, kto i kiedy może zobaczyć Twoje dane.

W systemie Android 12 możesz zobaczyć, kiedy aplikacja korzysta z mikrofonu lub aparatu dzięki nowemu wskaźnikowi na pasku stanu telefonu. A jeśli nie chcesz, aby żadne aplikacje miały dostęp do mikrofonu lub aparatu, możesz całkowicie wyłączyć te czujniki za pomocą dwóch nowych przełączników w szybkich ustawieniach. Po prostu przestaw przełącznik.

Podczas gdy niektóre aplikacje potrzebują dokładnych informacji o lokalizacji do zadań takich jak nawigacja zakręt po zakręcie, wiele innych potrzebuje jedynie przybliżonej lokalizacji, aby była pomocna. W systemie Android 12 możesz wybrać między udostępnianiem aplikacjom dokładnej lokalizacji lub przybliżonej lokalizacji.

Android 12 do pobrania

sprawia, że ​​wszystko w telefonie jest łatwe i łatwe. Możesz wejść do gry bez konieczności czekania na pełne pobranie, a nawet przenieść swoje dane na nowy telefon z Androidem bez żadnych kłopotów.

Spędzaj mniej czasu na czekaniu, a więcej na graniu. Android 12 pozwala grać podczas pobierania, więc możesz od razu przejść do rozgrywki bez konieczności czekania na zakończenie pobierania

Możesz także wybrać tryb gry pod kątem wydajności lub żywotności baterii, niezależnie od tego, czy chcesz bogatsze wrażenia z gry, czy dłuższą sesję gry.

Przejście na Androida i wypróbowanie najlepszego dla siebie urządzenia nigdy nie było prostsze. Począwszy od Androida 12 do pobrania plik instalacyjny APK, możesz przenieść wszystkie niezbędne rzeczy, łącząc stary telefon z nowym Androidem za pomocą kabla lub współdzielonego połączenia Wi-Fi. Twoje wspomnienia i dane zostaną przeniesione bez stresu nawet z iPhone.

Jak zainstalować Android 12 Apk na telefonie z Androidem?

  1. Możesz pobrać aplikację, klikając przycisk powyżej, aby rozpocząć pobieranie. Po zakończeniu pobierania plik APK znajduje się w sekcji „Pobieranie” w przeglądarce. Zanim zainstalujesz go na telefonie, musisz upewnić się, że aplikacje innych firm są dozwolone na Twoim urządzeniu.
  2. Aby było to możliwe, kroki są w większości takie same, jak poniżej. Otwórz Menu> Ustawienia> Zabezpieczenia> i sprawdź nieznane źródła, aby Twój telefon mógł instalować aplikacje ze źródeł innych niż Sklep Google Play.
  3. Po wykonaniu powyższego kroku możesz przejść do „Pobierz” w przeglądarce i dotknąć pobranego pliku. Pojawi się monit instalacji z prośbą o pozwolenie i możesz wykonać kroki instalacji.
  4. Po zakończeniu instalacji możesz normalnie korzystać z aplikacji.

Pobierz Android 12 za darmo APK download na telefon, tablet itp. https://www.android.com/android-12/