Video DownloadHelper – ściąganie filmów z CDA

2020-01-01 0 przez Pliki

Video DownloadHelper to program do ściągania filmów z cda, youtube, fb oraz innych stron internetowych i zapisania ich na dysku twardym. Darmowa wtyczka do przeglądarki Firefox i Chrome.

Wystarczy przeglądanie sieci, jak zazwyczaj, Video DownloadHelper automatycznie wykrywa filmy do ściągnięcia i kiedy może zrobić to dla ciebie, na pasku narzędzi ma ikonę pasemka i menu pozwala na ściąganie filmów z cda, youtube, fb i innych poprzez kliknięcie elementu.

Video DownloadHelper – ściąganie filmów z CDA

Na przykład, jeśli przejdziesz do strony YouTube, będziesz mógł pobrać wideo bezpośrednio w systemie plików. Współpracuje również z większością witryn wideo, takich jak DailyMotion, Facebook, Vimeo, peryskop Twitch, LiveLeak, wino, Ustream, Fox, Bloomberg, RAI, Francja 2-3, Break, Metacafe i tysiące innych.

Video DownloadHelper obsługuje kilka rodzajów streamings, sprawiając, że add-on unikalny wśród pobierających wideo: HTTP, MP2T, F4F. Ilekroć witryna używa non-obsługiwane technologii streaming, Video DownloadHelper jest również w stanie przechwytywać bezpośrednio z ekranu i wygenerować plik wideo z niego.

Jako bonus, Video DownloadHelper wtyczka do pobierania filmów umożliwia również nagrywanie Twitter Periscope. Wystarczy określić kryteria wyszukiwania i add-on będzie uchwycić w ciągu nocy związanych transmisje.

Jako kolejny bonus, można również użyć wtyczka do pobierania z youtube Video DownloadHelper uchwycić pełną sesję przeglądania, ewentualnie podkreślając pozycję myszy i wygenerować plik wideo z niego. Jest to idealne rozwiązanie do tworzenia Web site dema jako wideo.

Poza pobieraniem, Video DownloadHelper jest również w stanie dokonać konwersji wideo (zmiana formatów audio i wideo) oraz agregację (łączenie oddzielnego audio i wideo w jednym pliku) jest bardzo proste.  Jest to funkcja handlowa, która pomaga płacić za darmowe rzeczy (musimy jeść zbyt).

Nie jesteś zmuszony użyć konwersji do pobierania filmów cda i youtube oraz z serwisów internetowych, a można uniknąć przechwytywania warianty oznaczone jako ADP, aby uniknąć konieczności agregacji.

Ściąganie filmów z CDA i YouTube

Po zainstalowaniu rozszerzenia Video DownloadHelper, przeglądarka Firefox lub Chrome umożliwi darmowe ściąganie filmów z CDA i YouTube i innych stron internetowych z filmami online.

Pobierz https://www.downloadhelper.net/install