DayZ za darmo gra od Steam

2020-02-13 0 przez Pliki

DayZ za darmo gra na weekend od Steam do pobrania w czwartek 13 lutego (19:00) do poniedziałku 17 lutego (19:00). Aby zagrać w DayZ za darmo, wystarczy pobrać ją na Steam. Epidemia strachu koronawirus w akcji.

W postradzieckiej Czarnorusi szerzy się epidemia wirusa, który zmienił większość ludności w rozszalałych zarażonych jak w filmie Jestem Legendą czy Epidemia lub World War Z . Walka o zasoby rodzi wrogość wśród ocalałych, powodując upadek ludzkości. Należysz do garstki odpornych na wirusa – do czego się posuniesz, żeby przeżyć?

DayZ to bezwzględna i autentyczna gra online w otwartym świecie, w którym każdy z 60 obecnych na serwerze graczy ma na celu jedno – przeżycie za wszelką cenę, jak najdłużej. Gracz nie polega na żadnych odgórnych wskazówkach, wskaźnikach, wewnętrznych samouczkach czy pomocy. Przez brak zapisów gry i dodatkowych żyć każda podjęta decyzja jest brzemienna w skutki, a każdy błąd może kosztować życie. Porażka oznacza utratę wszystkiego i konieczność rozpoczęcia od zera.

Poszukiwanie zapasów i przemieszczanie się po otwartym świecie DayZ zawsze niesie ze sobą ryzyko, bo nigdy nie wiadomo, co czyha za rogiem. Spotkanie wrogo nastawionego gracza, a nawet zmagania z niesprzyjającą pogodą, może stać się pełnym napięcia i obfitującym w prawdziwe emocje przeżyciem. Z kolei spotkanie przyjaźnie nastawionego ocalałego może przerodzić się w wieloletnią przyjaźń…

Podjęte przez ciebie wybory i decyzje kształtują rozgrywkę, czyniąc ją całkowicie unikalną i nadając jej osobisty rys, niespotykany w innych grach wieloosobowych. Oto DayZ, oto twoja historia.

Dayz do pobrania

 • Szczegółowe, pełne autentyzmu pejzaże Czarnorusi, otwartego obszaru o powierzchni 230 kilometrów kwadratowych, pełnego pieczołowicie wykonanego środowiska wzorowanego na prawdziwych lokalizacjach.
 • Prawdziwe emocje dostarczane przez interakcje 60 graczy walczących za wszelką cenę o przetrwanie.
 • Zagrożenia środowiskowe, takie jak zainfekowani, dynamicznie zmieniająca się pogoda oraz zwierzęcy drapieżnicy.
 • Szeroki wachlarz złożonych mechanik survivalowych – od polowania i rzemiosła przez kompleksowe symulacje urazów po choroby zakaźne.
 • Stałe serwery o złożonej ekonomii z możliwością wznoszenia improwizowanych baz.
 • Realistyczna mechanika walki bronią palną i wręcz.
 • Płynny i wrażliwy model sterowania w oparciu o szczegółowy system animacji.
 • Satysfakcjonująca symulacja prowadzenia pojazdów umożliwiająca podróżowanie i transport materiałów.
 • Solidna platforma technologiczna zawierająca moduły Enfusion, nowego silnika studia Bohemia.
 • Płynna synchronizacja sieciowa i znacząco poprawiona wydajność gry.
 • W pełni otwarta na twórców treści platforma, która oddaje w ręce użytkowników narzędzia wykorzystywane przez deweloperów.

Pobierz Dayz za darmo na Steam https://store.steampowered.com/agecheck/app/221100/