Gra Defense Zone 2 i 3 na Android za darmo

2020-06-30 0 przez Pliki

Gra Defense Zone 2 HD i 3 na Android za darmo do pobrania na telefon. Popularna gra strategiczna i akcji! Nowe uzbrojenie, poziomy i ogrom opcji! Każda sesja gry jest teraz jeszcze bardziej dynamiczna i wciągająca.

Rdzeń gry pozostał taki sam: całe armie wrogów pędzą w stronę Twoich systemów obronnych próbując zniszczyć ja w każdy możliwy sposób. Są oni jednak potężni i wściekli jak nigdy dotąd.

Nowe, wciągające poziomy są jeszcze bardziej oszałamiające i imponujące. Dodano nową broń, nowych przeciwników oraz jeszcze więcej akcji i taktyk.

Gra obsługuje cztery języki: angielski, rosyjski, francuski i niemiecki.

Ustawienia gry są zrównoważone, aby osiągnąć cele różnych graczy. Jeśli chcesz sprawdzić swoje umiejętności i strategię, możesz zagrać na trudnym poziomie. Jeśli grasz dla zabawy, wybierz poziom łatwy lub średni.

Większa różnorodność rodzajów broni i krajobrazów daje ogromną swobodę w wyborze taktyki walki. Wybierz odpowiedni typ broni i pozycję, aby upewnić się, że twoja obrona jest skuteczna. Ataki powietrzne i możliwość tymczasowego zwiększenia siły broni mogą dać ci przewagę i zagwarantować, że nigdy nie będziesz się nudzić w trakcie bitwy.

Reklamy można wyłączyć bezpłatnie w dowolnej wersji gry.

Defense Zone 2 HD otrzymało nagrodę „App of the Day” od MyAppFree: będzie można ją pobrać bezpłatnie od 28 czerwca do 30 czerwca! Uzyskaj MyAppFree, aby odkryć więcej ofert i sprzedaży!

Pobierz Defense Zone 2 HD za darmo na telefon Android. https://play.google.com/store/apps/details?id=net.defensezone3