Disk Drill

2017-01-01 0 przez Pliki

Disk Drill to darmowy program do odzyskiwania danych dla Windows i Mac. Jest darmowym profesjonalnym oprogramowaniem do odzyskiwania plików, które docenia znaczenie danych poprzez wdrożenie kilku metod bezpiecznego odzysku oraz umożliwienie odzyskiwania unikalną technologią, która pomaga utrzymać bezpieczeństwo danych.

Tak długo, jak dysk twardy nie jest fizycznie uszkodzony, można łatwo odzyskać pliki wszystkich formatów z NTFS, FAT, HFS / HFS +, ext2 / ext3 / EXT4 lub nawet sformatowanych, uszkodzonych lub usuniętych partycji. Proces odzyskiwania jest prosty, jego postępy mogą być wstrzymane, zapisywane i odczytywane, gdy jest to wygodne dla Ciebie.

Disk Drill

działa poprzez czytanie i odzyskiwanie z dowolnego nośnika, który może być zamontowany w komputerze: wewnętrznych lub zewnętrznych dysków twardych, kart pamięci, aparatów, pamięci flash USB, rozpala, a nawet niektórych iPodach. Po zakończeniu skanowania, zostanie przedstawiony drzewo przypominające liście wydobywalnych przedmiotów, które obejmuje znaleźć pliki i foldery i pliki zrekonstruowane. Disk Drill może łatwo odbudować setki różnych typów plików: dokumenty, zdjęcia, archiwa, filmy i wiele innych.

Darmowy program do odzyskiwania danych pomocny w odzysku przypadkowo usuniętych danych, opróżnionego Kosza, ataku wirusa, utracone lub niedostępnych partycji, awarii zasilania można mieć pewność, że Disk Drill dokona niezbędnych do odzyskania rzeczy. Interfejs jest przyjazny dla użytkownika, oznacza to, że Disk Drill jest doskonałym wyborem, jeśli szukasz skutecznego narzędzia do odzyskiwania danych.

Pobierz darmowy program do odzyskiwania danych Disk Drill na Windows XP/Vista/7/8/10 i Mac.